BOKS Wasyl Łomaczenko - Teofimo Lopez NA ŻYWO w TELEWIZJI i STREAM ONLINE. O której godzinie walka Lomachenko - Lopez? GDZIE OGLĄDAĆ boks Łomaczenko - Lopez

2020-10-17 20:47 mf
BOKS Wasyl Łomaczenko - Teofimo Lopez NA ŻYWO w TELEWIZJI i STREAM ONLINE
Autor: EastNews BOKS Wasyl Łomaczenko - Teofimo Lopez NA ŻYWO w TELEWIZJI i STREAM ONLINE

BOKS NA ŻYWO noc z soboty na niedzielę w TV i INTERNECIE. Łomaczenko - Lopez STREAM ONLINE LIVE 17/18.10. Gdzie oglądać BOKS Wasyl Łomaczenko - Teofimo Lopez NA KTÓRYM KANALE TRANSMISJA w TELEWIZJI i czy będzie STREAM ONLINE LIVE walka o pasy wagi lekkiej Lomachenko - Lopez. W nocy z soboty na niedzielę polskiego czasu fani boksu na całym świecie wstrzymają oddech. W legendarnej hali MGM Grand w Las Vegas rękawice skrzyżują Wasyl Łomaczenko (14-1, 10 k.o.) i Teofimo Lopez (15-0, 12 k.o.), a stawką pojedynku będą pasy najważniejszych federacji wagi lekkiej. Czy geniusz Łomaczenki wystarczy, by poskromić nienasyconego sukcesami młodzieńca z Brooklynu? Sprawdź na którym kanale TRANSMISJA w TV Lomachenko - Lopez. BOKS Łomaczenko - Lopez STREAM ONLINE LIVE.

Transmisja TV BOKS Łomaczenko - Lopez STREAM ONLINE LIVE. Gdzie oglądać LIVE w INTERNECIE meczu BOKS Wasyl Łomaczenko - Teofimo Lopez SOBOTA 17.10? Transmisja STREAM ONLINE LIVE BOKS Łomaczenko - Lopez NA ŻYWO w TELEWIZJI. Sprawdź, na którym kanale oglądać walkę Wasyl Łomaczenko - Teofimo Lopez. Walka Łomaczenko - Lopez elektryzuje fanów boksu na całym świecie, ale trudno się dziwić, wszak mówimy o dwóch najlepszych pięściarzach wagi lekkiej na świecie. Na szali pojedynku będą pasy WBA, IBF i WBO tej kategorii wagowej. Obaj pięściarze wracają po kilkumiesięcznej przerwie, a fani boksu już zacierają ręce na myśl o tym hitowym starciu.

Sprawdź gdzie TRANSMISJA i STREAM z walki Łomaczenko - Lopez. Gdzie oglądać BOKS Łomaczenko - Lopez w sobotę 17.10.2020. 

DON KASJO: Najman to najdroższy WOREK do BICIA! Vlog Andrzeja Kostyry

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Łomaczenko to dwukrotny mistrz olimpijski (z Pekinu w wadze piórkowej i Londynu w lekkiej), dwukrotny mistrz (2009 i 2011) oraz wicemistrz świata (2007). W 2008 roku nie miał sobie równych w czempionacie Starego Kontynentu w Liverpoolu. Już w drugiej zawodowej walce w 2014 roku stanął przed szansą wywalczenia pasa WBO w wadze piórkowej. Przegrał jednak niejednogłośnie na punkty z Orlando Salido, a werdykt wzbudził ogromne dyskusje. Od tamtej pory Ukrainiec nie poniósł porażki, a po drodze rozprawił się z takimi sławami jak Guillermo Rigondeaux czy Jorge Linares, z którymi wygrywał przed czasem. Ostatni pojedynek stoczył w sierpniu ubiegłego roku w Londynie, gdzie pokonał jednogłośnie na punkty Brytyjczyka Luke'a Campbella.

Łomaczenko - Lopez LIVE. TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE BOKS Lomachenko - Lopez

Walka Łomaczenko - Lopez NA ŻYWO w TV i INTERNECIE. STREAM ONLINE LIVE BOKS Wasyl Łomaczenko - Teofimo Lopez sobota 17.10. Lopez nie może pochwalić się takimi sukcesami na ringach amatorskich, wszak w jego gablocie wisi "tylko" złoty medal turnieju Golden Gloves z 2015 roku i brąz młodzieżowych mistrzostw USA z 2013 roku. Jest za to niepokonany na zawodowstwie, a wraz z kolejnymi sukcesami rośnie jego popularność. Lopez w ringu jest eksplozywny i nieobliczalny, a o jego sile przekonał się ostatnio Richard Commey, z którym Amerykanin skrzyżował rękawice w grudniu ubiegłego roku w Nowym Jorku. Teofimo najpierw posłał na deski rywala w 2. rundzie, a gdy ten wstał, natychmiast zasypał go lawiną ciosów, a sędziemu ringowemu nie pozostało nic innego jak tylko przerwać pojedynek. Tą wygraną Lopez sięgnął po pas IBF wagi lekkiej.

Wasyl Łomaczenko - Teofimo Lopez LIVE w INTERNECIE i NA ŻYWO w TV walka o pasy wagi lekkiej BOKS

Walka Wasyl Łomaczenko - Teofimo Lopez odbędzie się w nocy z piątku na sobotę polskiego czasu. Transmisję z pojedynku Łomaczenko - Lopez przeprowadzi Polsat Sport. Początek o 4:00 czasu polskiego. Walka wieczoru Lomachenko - Lopez nie powinna rozpocząć się wcześniej niż 6:00.

Najnowsze