Tomasz Adamek

i

Autor: Tomasz Radzik / SUPER EXPRES Tomasz Adamek

Brutalna ocena powrotu Tomasza Adamka. Niektórym zrobi się naprawdę głupio! Mocne słowa Wasilewskiego

2022-06-29 9:17

Tomasz Adamek wraca na ring! Legendarny „Góral” ma stoczyć pożegnalne walki. Z kim? Tego na razie nie wiadomo. Opinie na temat powrotu Adamka są podzielone. Gorzko na jego temat wypowiedział się Andrzej Wasilewski, promotor boksu. - To rozmienianie się na drobne – mówi wprost organizator KnockOut Boxing Night.

Tomasz Adamek odkładał to od dłuższego czasu, ale ostatnio zapowiedział wielki powrót do ringu. Były mistrz świata ma pożegnać się z polską publicznością. Czy będzie to tylko jeden pojedynek? To wciąż duży znak zapytania. Nie wszystkim podoba się wizja powrotu „Górala” między liny. W rozmowie z „Super Expressem” szczerze wypowiedział się na ten temat promotor boksu i szef KnockOut Boxing Promotion, Andrzej Wasilewski.

NIE PRZEGAP! Mateusz Gamrot lepszy od Conora McGregora! Legenda zmuszona oglądać plecy „Gamera”

Brutalna ocena powrotu Tomasza Adamka. Mocne słowa Wasilewskiego

Wasilewski uważa, że choć Adamkowi nie można odmówić szacunku za wspaniałe pojedynki z przeszłości, dziś jest to tylko rozmienianie się na drobne. - To robienie Tomkowi krzywdy! Nie wiem, kto będzie to organizował, ale pamiętam jak Mateusz Borek sam miał pretensje, że Polsat wciąga Tomka Adamka na ringu, a teraz… Nie wiem, bo nie utrzymuję kontaktu, ale wygląda na to, że Mateusz, który tak to krytykował, sam teraz to robi – powiedział Wasilewski.

Tomasz Adamek przyleciał do Polski w luksusowym zegarku

Promotor boksu nie ukrywa, że powrót Adamka będzie nieco przypominał popularne dziś freak-fighty. - Tomasz Adamek był znany wyłącznie z boksu. Zdobył popularność w dużym sporcie bokserskim, a teraz będzie obijał innego starszego pana do kotleta. Moim zdaniem, wysoce niesmaczne. Ale to jest jego decyzja – kończy.

Tomasz Adamek – osiągnięcia

Tomasz Adamek to jeden z najlepszych i najbardziej utytułowanych polskich bokserów w historii tej dyscypliny. Przez wiele lat godnie reprezentował nasz kraj na arenie międzynarodowej zarówno w boksie amatorskim, jak i zawodowym, choć dużo większe sukcesy odnosił właśnie jako zawodowiec. Adamek w trakcie swojej kariery nie skupiał się tylko na jednej kategorii wagowej – z czasem przechodził coraz „wyżej”, by w końcu próbować swoich sił w „królewskiej” kategorii, czyli wadze ciężkiej. Tam jednak, inaczej niż w półciężkiej i junior ciężkiej, nie udało mu się zdobyć mistrzostwa świata, choć miał ku temu okazję.

NIE PRZEGAP! Lewandowski jednak w Barcelonie?! To może być przełom! Katalończycy sięgnęli do kieszeni, fortuna na stole

Sonda
Czy Tomasz Adamek powinien wracać do ringu?
Tomasz Adamek wróciłby do kraju bronić ojczyzny? Szczerze o wojnie w Ukrainie
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze