Artur Szpilka

i

Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS Artur Szpilka

zaskakująca reakcja

Brutalnie zadrwili z Artura Szpilki i doczekali się odpowiedzi! Po zobaczeniu tego zdjęcia gwiazdor KSW zrobił tylko jedno

2023-01-14 19:56

Artur Szpilka to jeden z tych polskich sportowców, którzy są niezwykle aktywni w mediach społecznościowych, przez co gwiazdor KSW ma większe szanse na to, aby trafić na komentarze oraz żarty na swój temat. Tak stało się właśnie tym razem, kiedy "Szpila" znalazł mema, którego został bohaterem. Gwiazdor federacji KSW postanowił skomentować swoje znalezisko.

Fani sportów walki doskonale wiedzą, że Artur Szpilka ma ogromny dystans do siebie, co niezwykle pomaga mu podczas serfowania po internecie. Pięściarz jest niezwykle aktywny w mediach społecznościowych, często chwaląc się tym, co akurat dzieje się w jego życiu oraz odpowiadając na pytania swoich fanów, nawet te najtrudniejsze lub dotyczące potomstwa. Tym razem gwiazdor federacji KSW postanowił zareagować na mema, którego był głównym bohaterem i dać znać, co myśli o takiej twórczości. 

Artur Szpilka zobaczył mema ze sobą i postanowił zareagować. Niecodzienny wpis gwiazdora KSW

W sieci pojawiło się zdjęcie Szpilki przed pamiętną walką z Deontayem Wilderem, a pod nim kolejne, wykonane już po walce. Fotografie okraszone były podpisami "Saturdej" oraz "Sandej" co było odwołaniem do wypowiedzi "Szpili" w kierunku Wildera, gdy przed walką doszło do spięcia pomiędzy zawodnikami. Okazuje się jednak, że Artur Szpilka ma większy dystans do siebie, niż wiele osób mogłoby myśleć.

Brutalnie zadrwili z Artura Szpilki i doczekali się odpowiedzi! Po zobaczeniu tego zdjęcia gwiazdor KSW zrobił tylko jedno

Jeden z największych gwiazdorów federacji KSW postanowił opublikować mema na swoim Instagram Stories i dodać do niego emotikony, którymi jasno określił, co myśli o znalezionym obrazku. W relacji pięściarza pojawiła się masa buziek płaczących ze śmiechu, co dobitnie pokazuje, że Szpilka nie obraża się, gdy znajdzie w internecie takie mamy ze swoją osobą. 

Sonda
Chciałbyś zobaczyć walkę Artur Szpilka - Mariusz Pudzianowski?
Artur Szpilka zareagował na mema ze sobą

i

Autor: Instagram/ artur_szpilka screen Artur Szpilka zareagował na mema ze sobą
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze