Artur Szpilka

i

Autor: Tomasz Radzik, Super Express Artur Szpilka

przejmujące wyznanie

Artur Szpilka chce mieć dziecko, ale nie może. Takiego wyznania gwiazdora KSW o rodzicielstwie jeszcze nie było

2023-01-11 14:41

Fani Artura Szpilki raz po raz poruszają temat nie tylko związku pięściarza, ale również braku potomstwa, kiedy mają okazję zadać swojemu idolowi jakieś pytanie. Nie inaczej było tym razem, kiedy pięściarz postanowił zaspokoić ciekawość internautów podczas wizyty w studiu tatuażu. Oczywiście nie zabrakło pytania o to, czy Szpilka i Kamila Wybrańczyk planują powiększyć rodzinę. Odpowiedź mogła zaskoczyć wielu fanów. Artur Szpilka chce, ale nie jest to proste.

Życie gwiazd sportu oraz celebrytów od dawna interesuje fanów, a popularyzacja mediów społecznościowych jeszcze bardziej spotęgowała ciekawość ludzi, którzy mają więcej środków do tego, aby obserwować swoich ulubieńców i wiedzieć o nich niemalże wszystko. W przypadku Artura Szpilki i Kamili Wybrańczyk najczęściej zadawanymi pytaniami przez fanów są bez dwóch zdań tematy ślubu oraz dziecka. Jak się okazuje, sformalizowanie związku przez gwiazdora KSW i zawodniczkę FAME MMA oraz HIGH League jest niemalże niemożliwe, przede wszystkim ze względu na wiarę Kamili Wybrańczyk. Jeśli zaś chodzi o potomstwo, to sytuacja "Szpili" nie wygląda wcale lepiej. 

Szczere wyznanie Artura Szpilki o dziecku. Bardzo chciałby mieć potomstwo, ale niestety nie może

Podczas jednej z ostatnich wizyt w studiu tatuażu, Artur Szpilka miał mnóstwo czasu podczas sesji i postanowił odpowiedzieć na pytania, które nurtują internautów. Jedno z nich dotyczyło oczywiście kwestii potomstwa gwiazdora KSW, który wprost postanowił powiedzieć, jak wygląda sytuacja, czym mógł zasmucić wielu swoich obserwujących. Okazuje się, że nie jest to takie proste. 

Artur Szpilka chce mieć dziecko, ale nie może. Takiego wyznania gwiazdora KSW o rodzicielstwie jeszcze nie było

- Chciałbym bardzo młodego Szpilkę ale stara nie chce niestety - odpowiedział wymownie gwiazdor KSW odpowiadając na pytanie na swoim Instagram Stories. Wygląda więc na to, że w najbliższej przyszłości sytuacja potomstwa "Szpili" i Kamili Wybrańczyk, a dokładnie rzecz ujmując jego braku, nie ulegnie zmianie i na razie para skupia się na czerpaniu radości ze wspólnego życia. 

Sprawdźcie, jakie podejście do wiary ma Kamila Wybrańczyk, klikając w galerię zdjęć poniżej!

Sonda
Chciałbyś zobaczyć walkę Artur Szpilka - Mariusz Pudzianowski?
Artur Szpilka odpowiedział na pytanie o dziecko

i

Autor: Instagram/ artur_szpilka screen Artur Szpilka odpowiedział na pytanie o dziecko
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze