wszystko się wydało

Wiara Kamili Wybrańczyk ujrzała światło dzienne! Nie ma mowy o ślubie z Arturem Szpilką, ten wpis nie zostawił złudzeń

2023-01-10 19:06

Zarówno Artur Szpilka, jak i Kamila Wybrańczyk są wręcz bombardowani pytaniami od swoich fanów o to, kiedy można spodziewać się ich dziecka lub kiedy zdecydują się sformalizować swój związek. Gwiazdor KSW postanowił wreszcie odpowiedzieć, co ze ślubem, przy okazji ujawniając, że ze względu na podejście jego ukochanej do wiary, to się raczej nie stanie.

Internauci uwielbiają znać niemalże wszystkie szczegóły życia swoich idoli i nie inaczej sprawy mają się w przypadku Artura Szpilki i Kamili Wybrańczyk. Pięściarz oraz zawodniczka FAME MMA i HIGH League regularnie zalewani są pytaniami o to, czy zdecydują się na ślub lub dziecko, a wiele osób nie może zrozumieć, że taki sposób życia odpowiada parze. Artur Szpilka postanowił jednak odpowiedzieć ciekawskim fanom na pytanie, czy doczekają się oni sformalizowania związku gwiazdora KSW i wybranki jego serca. Okazuje się jednak, że nie ma co liczyć na ślub Szpilki i Wybrańczyk. 

Artur Szpilka odpowiedział na pytanie o ślub i ujawnił stosunek Kamili Wybrańczyk do wiary! O kościelnym sakramencie nie ma mowy

Okazuje się, że Artur Szpilka dopuszczałby sformalizowanie swojego związku z Kamilą Wybrańczyk, ale tylko w drodze ślubu kościelnego. O tym jednak nie może być mowy m.in. ze względu na stosunek jego partnerki do wiary. Ponadto w zawarciu ślubu kościelnego przeszkadza jeszcze jeden fakt, o którym opowiedział Szpilka. Inny rodzaj sformalizowania związku z kolei nie przemawia do Artura Szpilki, który widzi w tym wyjściu jedynie "papier". Sprawdźcie, jakie podejście do wiary ma Kamila Wybrańczyka, klikając w galerię zdjęć poniżej!

Sonda
Czy podoba Ci się Kamila Wybrańczyk?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze