Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk

i

Autor: Instagram/ Artur Szpilka

Narzeczona Artura Szpilki planuje dzieci? Jasna deklaracja Kamili Wybrańczyk

2021-01-20 13:36

Artura Szpilka oraz jego narzeczona, Kamila Wybrańczyk są bardzo aktywni w mediach społecznościowych. Fani pary mogą w tej sposób nie tylko poznać bliżej swoich idoli, ale także przekonać się jak wygląda ich życie na co dzień. Ostatnio internauci mieli także możliwość zadania pytań Kamili Wybrańczyk, która zdecydowała się zaspokoić ciekawość fanów. Kilka pytań dotyczyło posiadania dzieci, więc i na to pytanie postanowiła odpowiedzieć narzeczona Szpilki.

Artur Szpilka oraz jego partnerka, Kamila Wybrańczyk są bardzo aktywni w mediach społecznościowych. Internauci mogą dzięki temu lepiej poznać nie tylko swoich idoli, ale również przekonać się jak żyje rodzina pięściarza i jak spędza wolny czas. Do tej pory Artur Szpilka zebrał w swoich mediach społecznościowych prawie 215 tysięcy obserwujących, w czasie gdy jego narzeczona zgromadziła nieco ponad 20 tysięcy mniej obserwatorów. 

CZYTAJ TAKŻE: Kibice PORÓWNALI Kamila Stocha i Roberta Lewandowskiego. Wszystko przez JEDEN komentarz

Przy okazji tak dużego audytorium, Kamila Wybrańczyk postanowiła odpowiedź na nurtujące jej fanów pytania. Kilka z nich dotyczyło bardzo ważnej kwestii, czyli macierzyństwa. Narzeczona pięściarza postanowiła więc zaspokoić ciekawość fanów i odpowiedzieć. Zobaczcie co mogli przeczytać jej fani, zaglądając do naszej galerii zdjęć, która znajduje się poniżej! 

Kamila Wybrańczyk obecnie dużo czasu spędza na treningach. Piosenkarka miała wystąpić na ostatniej, listopadowej gali FAME MMA, jednak jej pojedynek z Martą Linkiewicz został przełożony. Narzeczona Artura Szpilki zaciekawiła niedawno swoich fanów przekazując im, że niebawem będzie mogła zdradzić im cokolwiek na temat swojego pojedynku, do którego ma dość niebawem. 

CZYTAJ TAKŻE: Fernando Torres idzie w ślady Mariusza Pudzianowskiego?! Niesamowita PRZEMIANA byłego piłkarza [ZDJĘCIA]

Sonda
Czy podoba Ci się Kamila Wybrańczyk?
Krzysztof Diablo Włodarczyk w więzieniu! Spędzi tam wiele miesięcy!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze