BRUTALNY NOKAUT Filipa Hrgovicia. Rywal zawisł na linach... [WIDEO]

2020-09-27 20:37 RPS
Brutalny nokaut Hrgovicia w Danii
Autor: youtube.com/BoxingPH (screen) Brutalny nokaut Hrgovicia w Danii

Uchodzący za wielki talent wagi ciężkiej Filip Hrgović (11-0, 9 k.o.) dopisał do swojego bilansu kolejne zwycięstwo przed czasem. Chorwacki pięściarz na gali w Danii ciężko znokautował Greka Alexandre Kartozię (8-2-1, 7 k.o.) w 2. rundzie. Rywal Hrgovicia długo wisiał na linach ringu...

Filip Hrgović to brązowy medalista igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro i nadzieja chorwackiej wagi ciężkiej. Na zawodowych ringach zadebiutował trzy lata temu i do tej pory odniósł 11 zwycięstw, z czego 9 przed czasem. Poprzedni pojedynek stoczył w grudniu ub. roku w Arabii Saudyjskiej, gdzie znokautował w 3. rundzie Erica Molinę na gali Joshua-Ruiz Jr 2.

Kiedy pięściarze powinni debiutować na zawodowstwie? "Promotorzy obiecują gruszki na wierzbie" [TYLKO U NAS]

W sobotę na gali w Danii Hrgović mierzył się z Grekiem gruzińskiego pochodzenia Kartozią i zgodnie z przewidywaniami szybko zdemolował przeciętnego rywala. Chorwat uśpił rywala potężnym prawym prostym, po którym ten bezwładnie zawisł na linach. Sędzia zaczął liczyć nieprzytomnego Greka, ale szybko zdał sobie sprawę z powagi sytuacji i przerwał pojedynek. 

Krzysztof Głowacki ODPOWIADA promotorowi: „Przerywam milczenie!” [WYWIAD]

Nokaut Hrgovicia na poniższym wideo od ok. 5:36:

Najnowsze