Conor McGregor ogłosił zakończenie kariery! Sam przerwał piękny sen w UFC

2016-04-20 13:30 Piotr Kupisz
Conor McGregor
Autor: East News Conor McGregor

Conor McGregor nie żartuje? Chce wycofać się z UFC! Jedna z największych gwiazd światowego MMA ogłosiła emeryturę za pośrednictwem Twittera. Taki wpis ma na pewno duży związek z jego rewanżową walką z Natem Diazem, która miała się odbyć podczas gali UFC 200. Jak się okazuje Irlandczyk nie wypełnił swoich kontraktowych zobowiązań.

"Postanowiłem zakończyć karierę za młodu. Dzięki za wsparcie. Zobaczę was wszystkich później" – napisał na Twitterze McGregor do swojego grona 1,5 miliona śledzących:

Okazało się jednak, że ten wpis ma dużo wspólnego z tym tweetem ze strony federacji UFC:

McGregor został wycofany z gali UFC 200, przez co kibice nie zobaczą wielce wyczekiwanego rewanżu Irlandczyka z Natem Diazem. Dlaczego federacja podjęła taką decyzję?

Jak poinformował prezes Dana White McGregor został usunięty z karty walk UFC 200 ze względu na jego niechęć do promowania gali. Irlandczyk nie chciał kręcić materiałów promocyjnych. Odmówił także przyjazdu do Las Vegas na dużą konferencję prasową.

Kontrowersyjny zawodnik tłumaczył się tym, że taki wyjazd przerwałby jego trening. Najpierw przygotowywał się w Portugalii, później na Islandii.