Donald Trump

i

Autor: fot. AP Photo Donald Trump skomentuje walkę Evandera Holyfielda

Donald Trump w nowej roli. W życiu nie zgadniesz, co będzie robić! Jesteśmy w głębokim szoku

2021-09-08 18:35

Były już prezydent USA Donald Trump nie daje o sobie zapomnieć. Głośno o nim w polityce, głośno w najbliższy weekend będzie także w świecie sportu. A to wszystko za sprawą powrotu do ringu legendarnego byłego mistrza świata Evandera Holyfielda.

Były prezydent Donald Trump wraz z synem Donaldem jr. będzie komentował na żywo walkę bokserską niemal 59-letniego Evandera Holyfielda z byłym mistrzem MMA Vitorem Belfortem. Walka wypada w rocznicę zamachów 11 września.

Mocne słowa polskiego pięściarza! Nazwał kur** jednego z internautów

- Uwielbiam wielkich bokserów i wielkie walki. Cieszę się, że będę mógł zobaczyć ją w sobotnią noc i dzielić się moimi myślami pod ringiem - oznajmił Trump.

Komentarz byłego prezydenta i jego syna Donalda juniora będzie dostępny dla widzów, którzy wykupią transmisję w systemie pay-per-view za 50 dolarów. Trump w przeszłości wielokrotnie gościł walki bokserskie w swoich kasynach i hotelach w Atlantic City w latach 80. i 90. przed ich bankructwem. Już podczas swojej prezydentury był widzem jednej z gal mieszanych sztuk walki organizacji UFC.

W pojedynku komentowanym przez Trumpa legenda boksu Evander Holyfield, który w październiku skończy 59 lat, zmierzy się w swojej pierwszej walce od ponad 2011 r. z 44-letnim byłym mistrzem UFC, Brazylijczykiem Vitorem Belfortem. Pierwotnie Brazylijczyk miał walczyć z innym słynnym bokserem, 48-letnim Oscarem de la Hoyą, jednak były mistrz musiał zrezygnować z walki z powodu infekcji koronawirusem.

Według telewizji CBS, udział w gali bokserskiej jest jedynym, jak dotąd, zaplanowanym wydarzeniem z udziałem Trumpa w 20. rocznicę zamachów 11 września. George W. Bush ma tego dnia odwiedzić Shanksville w Pensylwanii, miejsce upadku jednego z samolotów porwanych przez zamachowców. Barack Obama odwiedzi pomnik poświęcony ofiarom w Nowym Jorku, zaś prezydent Joe Biden odwiedzi wszystkie trzy miejsca.

"Don Kasjo" zawalczy z byłym mistrzem KSW? Borys Mańkowski tego nie wyklucza! Stawia jeden warunek

Wpadka Trumpa, czy manipulacja? Zabrakło TEGO poniżej pasa. Co tam się wydarzyło!? [WIDEO]
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze