Michał Cieślak i Nikodem Jeżewski (z prawej)

i

Autor: fot. Tomasz Gola/Super Express Michał Cieślak i Nikodem Jeżewski (z prawej)

Mocne słowa polskiego pięściarza! Nazwał kur** jednego z internautów

2021-09-08 16:05

W grudniu zeszłego roku stanął przed życiową szansą, ale w starciu z Lawrencem Okoliem nie miał żadnych szans. Na ring powrócił pół roku później, a już w październiku zmierzy się z byłym mistrzem świata Steve'em Cunninghamem. Nikodem Jeżewski, bo to o nim mowa, zamieścił właśnie mocno kontrowersyjny wpis.

Jeżewski zmierzy się z Cunninghamem 22 października na gali Polsat Boxing Night. Starcie Polaka z Amerykaninem będzie głównym wydarzeniem imprezy w Gliwicach.

Miał na deskach Fury'ego, teraz sprawdzi Polaka. Były mistrz świata na gali w Gliwicach

Choć popularny "USS" ma 45 lat na karku, to kilka miesięcy temu po ponad czterech latach przerwy powrócił na ring i jeśli tylko przygotuje się jak należy, to możemy być świadkami bardzo ciekawego pojedynku.

W internecie nie brakuje jednak opinii, że do Polski przylatuje kolejny emeryt i nic poza kasą go nie interesuje. Jeden ze wpisów nie spodobał się jednak Jeżewskiemu, który na Twitterze zamieścił kilka mocnych słów.

"Żyjemy w dziwnych czasach.czasach internetu.Byle kur** niezadowolona ze swojego własnego zycia,może tu pojechać każdemu najlepiej z lewego konta.prawdziwe zycie wyglada inaczej.bądźcie szczęśliwi z samymi sobą.pozdrawiam!" - zaznaczył Polak (pisownia oryginalna, red.).

Jeźewski po porażce z Okoliem wrócił na ring w maju, pokonując na punkty Vladimira Reznicka. Starcie z Okoliem będzie dla Polaka zatem drugim starciem po pierwszej porażce w karierze.

Szpilka w MMA czy boksie? Jasna deklaracja promotora! Dwa nazwiska w grze

Marcin Wrzosek o SEKSIE przed walką, NAJMANIE i SKANDALU na gali FEN [Arena Koloseum #7]
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze