DWUMETROWY gigant! Kibic Widzewa będzie się bił na gołe pięści

2021-01-26 19:43 bnm
Damian Kowalczyk
Autor: fot. Gromda Damian Kowalczyk

Już wkrótce gala GROMDA 4. Poznaliśmy właśnie kolejnego uczestnika turnieju walk na gołe pięście. To Damian Kowalczyk, sympatyk klubu Widzew Łódź.

Żelazne pięści i siła herosa. Waleczny "Achilles" wchodzi do gry! Kowalczyk to prawie dwumetrowy gigant walczący całe swoje życie w brutalnych walkach ulicznych. Charakterny i wierny swoim zasadom. Heroiczny świr, który ma smykałkę do bitki na gołe pięści. Zdeterminowany i gotowy na turniej GROMDA.

Piątkowska o Brodnickiej: kłamała przez cały proces [WYWIAD]

Już wkrótce krwawy piątek, a fani sportów walki będą mogli się emocjonować galą GROMDA 4. W programie turniej walk na gołe pięści gdzie stawką będzie nagroda główna - 100 tysięcy złotych. Ponadto super fighty w których zobaczymy zawodowych pięściarzy, zawodników MMA lub K-1 oraz walecznych ulicznych wojowników. Transmisja gali tylko w systemie PPV!

Na poprzedniej gali GROMDA 3 w finale turnieju Wasyl Halych pokonał przez TKO w 2. rundzie Denisa "Bad Boya" Załęckiego, z kolei w finale zmagań o 100 tysięcy złotych Mateusz "Don Diego" Kubiszyn okazał się lepszy od Krystiana "Tysona" Kuźmy.

GWIAZDY poręczyły za Diablo! Krzysztof Włodarczyk dostał WYJĄTKOWE wsparcie

TYSON o walce ze SZPILKĄ na GOŁE PIĘŚCI! Stanowcza deklaracja l GROMDA
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze