GWIAZDY poręczyły za Diablo! Krzysztof Włodarczyk dostał WYJĄTKOWE wsparcie

2021-01-26 12:18 Andrzej Kostyra
Andrzej Kostyra i Krzysztof Diablo Włodarczyk
Autor: Archiwum SE/ CyfraSport

Niedługo minie miesiąc od kiedy były mistrz świata w boksie w wadze cruiser Krzysztof Włodarczyk (58-4-1, 39 KO, 40 lat) trafił do więzienia w Warszawie przy ulicy Rakowieckiej za jazdę bez prawa jazdy. Przypomnijmy, że Diablo został skazany na 5 miesięcy więzienia, karę zaczął odbywać 9 stycznia.

Kara bezwzględnego więzienia (bez zawieszenia) za jazdę bez prawa jazdy jest niezwykle rzadka w polskim kodeksie. Zwłaszcza, że Włodarczyk nigdy nie spowodował wypadku w którym ucierpiałaby jakieś osoby, nigdy nie został przyłapany na jeździe pod wpływem alkoholu, sam zgłosił się do więzienia w ustalonym przez sąd terminie.

Tak wyglądała CELA w WIĘZIENIU Artura Szpilki. Najgorszy KOSZMAR, straszne warunki

Na te łagodzące okoliczności zwracają uwagę znane osoby, które wystosowały do sądu okręgowego w Warszawie poręczenia prosząc o zamienienie Włodarczykowi kary pobytu za kratkami na dozór elektroniczny, który umożliwiałby Diablo przygotowanie do kolejnej walki (być może o mistrzostwo Europy) i opiekę nad małą córeczką. Wśród poręczających są dwukrotny mistrz świata w boksie Dariusz „Tygrys” Michalczewski, mistrz Europy Przemysław Saleta, komentator boksu w „Super Expressie” i Polsacie Andrzej Kostyra i znany promotor bokserski Tomasz Babiloński.

Niestety, z powodu epidemii rozprawa sądowa w sprawie zamienienia formy kary Włodarczykowi na nadzór elektroniczny została przełożona dopiero na połowę lutego. - Krzysiek rozmawiał ze swym synem Czarkiem, jest w stałym kontakcie ze swoją partnerką Karoliną. Może codziennie wykonać tylko jeden telefon. Karolinie ciężko byłoby pogodzić opiekę nad ich córeczką Marysią i remont mieszkania które niedawno kupili w Wilanowie gdyby nie pomoc jej matki – mówi nam Tomasz Babiloński.

Marcin Najman wprawił wszystkich w OSŁUPIENIE. Prawdziwa SENSACJA! Tego jeszcze nie było

Krzysztof Diablo Włodarczyk w więzieniu! Spędzi tam wiele miesięcy!
Najnowsze