Tak wyglądała CELA w WIĘZIENIU Artura Szpilki. Najgorszy KOSZMAR, straszne warunki

2021-01-25 11:52 jwa
Artur Szpilka więzienie
Autor: SE Artur Szpilka więzienie

Artur Szpilka w więzieniu nie był najbardziej posłusznym z osadzonych. Znany pięściarz został przez to przeniesiony do zakładu o zaostrzonym rygorze. To skutkowało też bardzo niekomfortowymi warunkami odsiadki. Wyszła na jaw prawda o celi Artura Szpilki w więzieniu. Trzeba przyznać, że w takich warunkach łatwo o przeróżne myśli i można było spojrzeć na swoje czyny z innej perspektywy. Artur Szpilka zapewne do dzisiaj pamięta celę, w której przyszło mu odsiedzieć wyrok.

To, że Artur Szpilka siedział w więzieniu, nie jest tajemnicą chyba dla nikogo. Sam pięściarz z Wieliczki wielokrotnie mówił o tym w mediach i kibice boksu doskonale pamiętają czas, gdy obiecujący sportowiec wylądował za kratkami. Jak się okazało, przeżył tam prawdziwe piekło. Już jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że Artur Szpilka nie należał do najposłuszniejszych osadzonych przez co przeniesiono go do placówki o zaostrzonym rygorze. Jednak to nie złamało go jako człowieka. Po wyjściu na wolność zmienił swoje dotychczasowe postępowanie, a tuż po opuszczeniu murów przyjaciele i najbliżsi zgotowali mu iście królewskie przyjęcie. Tego mu było trzeba! Poprzednie miesiące spędził bowiem w celi, która mogłaby złamać niejednego. O tych przerażających warunkach odsiadki Artura Szpilki przeczytacie w poniższej galerii zdjęć!

Sprawdź: Nie uwierzycie, że Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk zrobili to PUBLICZNIE. Gorące ZDJĘCIA pokazały prawdę

Artur Szpilka za kratki trafił po wyroku sądu odnośnie bójki pod dyskoteką w Wiśniowej. Pięściarz z Wieliczki otrzymał wyrok skazujący go na półtora roku więzienia. Na wolność ponownie wyszedł w kwietniu 2011 roku. Od tego momentu nie wchodził już w konflikty z prawem i stał się przykładnym sportowcem. Do dziś wylewa siódme poty na treningach i czeka na kolejne sportowe wyzwania. Niewykluczone, że będą one już w formule MMA, a nie boksu.

Zobacz: Artur Szpilka ZJADA BRĄZOWE TABLETKI. Pokazał jak działają. Szczekanie na cały dom!

Narzeczona Artura Szpilki. Najseksowniejsze ujęcia
Najnowsze