Nie uwierzycie, że Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk zrobili to PUBLICZNIE. Gorące ZDJĘCIA pokazały prawdę

2021-01-23 4:33 jwa
Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk
Autor: Tomasz Radzik Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk

Artur Szpilka i jego narzeczona Kamila Wybrańczyk bardzo często wrzucają do internetu wspólne zdjęcia. Zdarzają się jednak takie ujęcia, których kibice jeszcze nigdy nie widzieli. Mamy ich całkiem sporo! Wygląda na to, że ich wielkie uczucie kwitnie od lat. Na takie gesty publicznie, na jakie zdecydowali się Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk pozwolić mogą sobie tylko naprawdę zakochani w sobie ludzie!

Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk od lat są rozumiejącą się i kochającą się parą. Ich wielkie uczucie eksplodowało jakiś czas temu i do dzisiaj nie szczędzą sobie publicznie czułych słów. Jednak gest, na jaki pięściarz i jego narzeczona Kamila Wybrańczyk zdecydowali się kilka lat temu w warszawskim Parku Saskim pokazuje, że są naprawdę odważni! Niewielu wciąż bowiem decyduje się na takie pieszczoty w miejscach publicznych. Wszystkie zdjęcia znajdziecie w poniższej galerii zdjęć. Po ich obejrzeniu, nawet w siarczystym mrozie, zrobi się wam bardzo gorąco! Ciężko uwierzyć także w to, jak bardzo oboje zmienili swój wygląd przez lata. Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk przeszli prawdziwą metamorfozę, co zobaczycie na tych ekskluzywnych ujęciach!

Sprawdź: Narzeczona Szpilki znów POWIĘKSZY PIERSI. Dokładnie opisała, co zrobi z BIUSTEM. Będzie... okrągły?!

Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk nie szczędzą fanom swoich zdjęć w internecie. Oboje dość często publikują fotki na Instagramie. Narzeczona Szpilki Kamila Wybrańczyk decyduje się przy tym na wstawianie odważnych fotek, które możecie obejrzeć tutaj. Pięściarz i utalentowana wokalistka są jedną z najpopularniejszych par w Polsce i wszędzie, gdzie się pojawią, przyciągają uwagę zgromadzonych. Nie może to dziwić, ponieważ ich uczucie do siebie wciąż płonie żywym ogniem!

Zobacz: Narzeczona Szpilki w EROTYCZNYM wydaniu MIAUCZY i wymachuje pejczem. Inny szczegół przykuł uwagę fanów

Narzeczona Artura Szpilki. Najseksowniejsze ujęcia
Najnowsze