Ewa Brodnicka KUSI ciałem w bikini. TO zdjęcie podbija Internet!

2019-10-28 16:12 KG
Ewa Brodnicka
Autor: INSTAGRAM Ewa Brodnicka

Ewa Brodnicka, mistrzyni świata federacji WBO w wadze super piórkowej przyzwyczaiła nas do gorących zdjęć na swoich mediach społecznościowych. Pięściarka ewidentnie lubi się chwalić swoim wysportowanym i zgrabnym ciałem. Jej konto na Instagramie obserwuje coraz więcej fanów, którzy podziwiają jej wdzięki. Ostatnio dała kolejny powód do zachwytów.

Brodnicka w wielu wywiadach twierdziła, że nie przepada za nudą i chce dodawać pikanterii do swojego image'u, stąd często wyzywające stroje na ceremoniach ważenia. Pięściarka uwielbia chwalić się ciałem, co możemy zaobserwować na jej Instagramie. Seksowne zdjęcia w bieliźnie są na porządku dziennym, co ewidentnie cieszy oko kibiców, którzy dają temu upust w komentarzach, komplementując mistrzynię. Kilka dni temu znów pojawiło się zdjęcie, na którym Brodnicka pręży się na jachcie w skąpym białym bikini.

Mistrzyni świata w boksie jest znana w Internecie nie tylko ze względu na swoje wygrywane walki. Brodnicką często obserwują fani zupełnie niezwiązani ze sportem. Pięściarka jest piękną kobietą, co przyciąga uwagę internautów, a jej fizyczne walory robią prawdziwą furorę w sieci. Wiele kobiet, które uprawiają boks nie są wzorem kobiecości i budowa ich ciała nie przypomina modelek z wybiegu. Brodnicka temu zaprzecza, emanuje seksapilem i kobiecością. Wyjątkowa uroda to rzadkość wśród pięściarek. W takiej sytuacji Brodnicka szczególnie musi uważać by w ringu nie stała się jej krzywda.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Olà 💃😎🌞 #hej #vacation #enjoylife #bikini #agentprovocateur #madera #ewabrodnicka #kleoteam Post udostępniony przez Ewa Brodnicka (@ewabrodnicka_)