Ewa Brodnicka

i

Autor: Instagram/ewabrodnicka_ Ewa Brodnicka

Pikantna fotografia

Ewa Brodnicka rozpala zmysły. Obok tego zdjęcia nie przejdziecie obojętnie. Wygina się jak nimfa

2022-08-08 13:55

Ewa Brodnicka to jedna z tych zawodniczek, które przykuwają uwagę nie tylko podczas wydarzeń sportowych, ale również doskonale odnajduje się w mediach społecznościowych. Była mistrzyni świata wie, jak przyciągnąć spojrzenia fanów. Na jej profilach w "socialach" pojawia się wiele pikantnych zdjęć i nie inaczej było tym razem. Brodnicka postanowiła opublikować fotografię prosto z wanny.

Ewa Brodnicka na światowych ringach przez wiele lat doskonale radziła sobie na zawodowych ringach. Polka stoczyła mnóstwo walk, z których wychodziła zwycięsko. Dzięki temu zdobyła pas mistrzyni świata federacji WBO w wadze super piórkowej. Jej pogromczynią okazała się Mikaela Mayer. Amerykanka w październiku 2020 pokonała Brodnicką i odebrała jej pas.

Ukochana Artura Szpilki pogrążona w żałobie. Wybrańczyk nie mogła ukryć smutku, tragiczna śmierć

Brodnika kusi na zdjęciu. Nie da się napatrzeć

"Kleo" zapowiadała, że chce odzyskać pas i nawet stoczyła jedną walkę po porażce z Mayer. Pokonała Milenę Kolevą z Bułgarii, ale niedługo potem ogłosiła, że przenosi się do mieszanych sztuk walki, co spotkało się ze sporym zaskoczeniem ze strony jej fanów. Brodnicka ma za sobą dwa pojedynki w nowej formule, a stoczyła je na gali HIGH League.

Nigdy nie podejrzewaliście, że Andrzej Gołota chodzi do takich miejsc. Jego żona pokazała prawdę

I miała mieszane szczęście, bo najpierw przegrała z Anielą Bogusz znaną jako "Lil Masti". Następnie stoczyła pojedynek z Kamilą Wybrańczyk i ten padł już jej łupem. Brodnicka na pewno przygotowuje się do kolejnych pojedynków w MMA, a w tak zwanym międzyczasie wciąż rozpala fanów w mediach społecznościowych. "Kleo" znów opublikowała pikantną fotografię.

Tym razem Brodnicka postanowiła pokazać zdjęcie z wanny. Jednocześnie wyciągnęła długie i zgrabne nogi, a internauci nie kryli zachwytu. - Boska kobieta - napisał jeden z użytkowników. - Wyglądasz bardzo kusząco, gorąca z Ciebie kobieta, seksi i to bardzo - czytamy w innym komentarzy. I od fotografii faktycznie trudno oderwać wzrok.

Kamiszka zaczepia Brodnicką podczas wywiadu przed High League 3
Listen to "50 najbardziej wpływowych kobiet w sporcie! Iga Świątek, czy Anna Lewandowska?" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze