Kamila Wybrańczyk

i

Autor: Instagram/kamiszkolandia Kamila Wybrańczyk

Smutna wiadomość.

Ukochana Artura Szpilki pogrążona w żałobie. Wybrańczyk nie mogła ukryć smutku, tragiczna śmierć

2022-08-08 12:10

Kamila Wybrańczyk pogrążyła się w żałobie. Do gwiazdy freak-fightu i ukochanej Artura Szpilki dotarła informacja o wyjątkowo smutnej i tragicznej śmierci, która wstrząsnęła całym światem sportów walki. O swoich emocjach względem tragicznej śmierci gwiazda poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jej reakcja nie pozostawia wątpliwości.

Kamila Wybrańczyk pogrążyła się w żałobie po wyjątkowo tragicznej śmierci, która wstrząsnęła całym światem sportów walki. Ukochana Artura Szpilki bardzo przejęła się śmiercią zasłużonego sportowca, który zginął w bardzo niespodziewanych okolicznościach. Upust swoim emocjom Wybrańczyk dała za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Polak połamał szczękę swojemu rywalowi! Brutalne sceny na UFC, prawda wyszła na jaw

Kamila Wybrańczyk pogrążyła się w żałobie. Tragiczna śmierć mistrza wstrząsnęła

Śmiercią, która bardzo zaskoczyła Kamilę Wybrańczyk jest niespodziewane odejście brazylijskiego mistrza Leandro Lo. Sportowiec, który miał osiem tytułów mistrza świata w ju-jitsu zmarł w trakcie zabawy w klubie w Sao Paolo. Do stolika zajmowanego przez sportowca przyszedł policjant, który zaczął zachowywać się agresywnie i wymachiwać butelką w stronę Brazylijczyka, który postanowił go uspokoić. Niespodziewanie, funkcjonariusz prawa wyciągnął broń i postrzelił Lo w głowę. Mimo szybkiej pomocy i przewiezienia zawodnika do szpitala zmarł on na wskutek odniesionych ran postrzałowych. Miał tylko 33 lata.

Marta Linkiewicz nie może tego przeboleć. Przypomniała sobie swoje dzieciństwo, wiele się zmieniło

Kamila Wybrańczyk dała upust emocjom. Wymowna publikacja na mediach społecznościowych

Śmierć Leandro Lo wstrząsnęła całym światem sportów walki, a także Kamilą Wybrańczyk, która poświęciła zmarłemu Brazylijczykowi jedną z publikkacji na swoich mediach społecznościowych. Jak widać, tak drastyczna śmierć wywołała u ukochanej Artura Szpilki naprawdę wielkie emocje. 

Kamila Wybrańczyk

i

Autor: instagram.com/kamiszkolandia
Sonda
Czy podoba Ci się Kamila Wybrańczyk?
Najnowsze