Michał Oleksiejczuk

i

Autor: Zrzut Ekranu / Twitter Michał Oleksiejczuk

Na jaw wyszły brutalne szczegóły!

Polak połamał szczękę swojemu rywalowi! Brutalne sceny na UFC, prawda wyszła na jaw

2022-08-08 9:31

Michał Oleksiejczuk bez najmniejszych problemów rozprawił się z Samem Alvey'em na gali UFC Vegas 59 bez największych problemów. Na jaw wyszło, że 36-letni rywal Polaka doznał bolesnej kontuzji, w trakcie pojedynku. Oleksiejczuk miał przy pierwszym uderzeniu złamać Alveyowi szczękę, o czym sam pokonany sportowiec powiedział na swoich mediach społecznościowych.

Michał Oleksiejczuk pokazał wielką klasę w trakcie ostatnich zawodów UFC Vegas 59. Polak bez najmniejszych problemów pokonał  Sama Alveya w trakcie walki, która trwała niespełna dwie minuty. Jak się okazuje, już pierwsze uderzenie Polaka było dla Alveya wyjątkowo ciężkim wyzwaniem. Jak przyznał pokonany zawodnik, już na początku pojedynku pękła mu szczęka! O wszystkim dowiedzieliśmy się dzięki mediom społecznościowym.

Po tych słowach o kontuzji Łukasza Fabiańskiego można się przerazić. Są informacje o zdrowiu Polaka, czeka go przerwa?

Michał Oleksiejczuk pokonał Sama Alveya. Wielka dominacja Polaka

Pojedynek Oleksiejczuka z Alveyem był piątym zwycięstwem Polaka w UFC i to wyjątkowo widowiskowym. Zawodnik Ankos MMA Poznań stoczył wyjątkowo udany pojedynek na gali w Las Vegas i bez najmniejszych problemów rozgromił Sama Alveya. Pokonany 36-latek przyznał po walce, że pojedynek z Polakiem kosztował go bardzo wiele, a wszystko zaczęło się od potężnego uderzenia w szczękę, które złamało kość. O swojej kontuzji Alvey powiedział za pośrednictwem portalu społecznościowego Tik-Tok.

Tak Agnieszka Radwańska wypowiedziała się o Świątek. Nie owijała w bawełnę, zwróciła uwagę na jeden szczegół

Alvey po walce z Polakiem. Jego szcżęka nie wytrzymała

- W tej chwili mam złamaną szczękę od pierwszego ciosu, którym mnie uderzył – powiedział Alvey. - Zamknął mi usta, ale zapewniam, że nie wybrałbym innej kariery, gdybym miał okazję to zrobić lata temu - przyznał pokonany zawodnik.

Możliwe, że przegrana Alveya z Polakiem była ostatnią, w jego karierze. Według nieoficjalnych doniesień 36-latek po walce z Polakiem zakończy swoją przygodę w federacji UFC.

Sonda
Czy oglądasz gale UFC?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze