FAME MMA 10. Don Kasjo - Norman Parke

i

Autor: YouTube / FAME MMA FAME MMA 10. Don Kasjo - Norman Parke

FAME MMA 10. Don Kasjo po zadymie na ważeniu: Chciałem mu WYJ***Ć lepa | KOLOSEUM

2021-05-15 13:10

Wielkimi krokami zbliża się gala FAME MMA 10! Jubileuszowe show największej freak-fightowej organizacji w Europie skradnie serca kibiców. W walce wieczoru Kasjusz "Don Kasjo" Życiński zmierzy się z Normanem Parke'em. Podczas ceremonii ważenia było gorąco! "Stormin" uderzył swojego przeciwnika. Rozpętała się zadyma! - Norman mnie wk***ł. Chciałem mu wyj***ć lepa - mówił na gorąco w rozmowie z "Super Expressem" Kasjusz Życiński.

Już w sobotę 15 maja odbędzie się jubileuszowa dziesiąta gala organizacji FAME MMA. Nie zabraknie pasjonujących pojedynków - w tym dwóch o mistrzostwo organizacji i jednego o... kilogramową sztabkę złota! W main evencie były mistrz KSW i były zawodnik UFC Norman Parke podejmie Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego. Gwiazdor MTV z programu "Warsaw Shore" był wściekły na zadymę, do której doszło podczas ceremonii ważenia.

FAME MMA 10. Don Kasjo: Chciałem mu WYJ***Ć lepa [WIDEO]

Życiński nie ukrywał swojej wściekłości z powodu całego zajścia. "Don Kasjo" wzburzony po starciu przyznał, że mocno się... zdenerwował na całe zajście. - Jakby to było raz to ok, przymknąłbym oko, bo chciałby mnie sprawdzić, czy wymięknę. Ale tyle razy, k...a, to widać jak cofnąłem sobie, to jaką on miał mordę?! Psychę ma słabą. U mnie mental jest bardzo mocny. Mieliśmy tyle face-to-face, tu mnie szturcha, tu mnie oblewa wodą, tu popycha. Chciałem mu wyj***ć lepa, ale ochrona mnie powstrzymała - powiedział "Don Kasjo" w rozmowie z "Super Expressem". Cała rozmowa do obejrzenia w materiale wideo i na kanale KOLOSEUM na YouTube!

Gala FAME MMA 10 tylko w systemie PPV! Transmisję można wykupić TUTAJ!

WŚCIEKŁY Don Kasjo po ważeniu: CHCIAŁEM MU WYJE*** LEPA!! FAME MMA 10
Najnowsze