GIA 2 STREAM ONLINE i TRANSMISJA TV. Gdzie oglądać galę boksu GIA 2 w INTERNECIE i TELEWIZJI?

i

Autor: Tomasz Radzik / SE GIA 2 STREAM ONLINE i TRANSMISJA TV. Gdzie oglądać galę boksu GIA 2 w INTERNECIE i TELEWIZJI?

GIA 2 STREAM ONLINE i TRANSMISJA TV. Gdzie oglądać galę boksu GIA 2 w INTERNECIE i TELEWIZJI? Stream z gali Challenger's Boxing Night by GIA 2

GIA 2 STREAM ONLINE i TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Stream z gali Challenger's Boxing Night by GIA 2. Na jakim kanale Challenger's Boxing Night by GIA 2. Znów największe pięściarskie talenty wejdą do ringu. Podczas gali Challenger's Boxing Night by GIA 2, Kamil Gardzielik zmierzy się w walce wieczoru z Joelem Julio. Nie zabraknie także innych utalentowanych pięściarzy młodego pokolenia z naszego kraju. GIA 2 STREAM ONLINE i TRANSMISJA TV. Gdzie oglądać galę boksu GIA 2 w INTERNECIE i TELEWIZJI? Stream z gali Challenger's Boxing Night by GIA 2 9.07.2021

GIA 2 STREAM ONLINE i TRANSMISJA TV. Gdzie oglądać GIA 2?

Przed nami kolejna gala organizacji GiA. Podczas Challenger's Boxing Night 2 zaprezentują się czołowi polscy pięściarze. Wśród nich będzie chociażby Kamil Gardzielik. - Dzięki GiA wjechała regularność startowa. Na początku kariery zawodowej związałem się z młodą grupą, póki robili galę wszystko było ok, później przestali, a że wiązał mnie kontrakt, to nie miałem gdzie występować. Następnie była przygoda z panem Mateuszem Borkiem. Zorganizował mi jedną walką na gali u siebie, później miałem boksować w kwietniu, ale była pandemia, z kolei kolejną galę zrobił w czerwcu i o mnie zapomniał. Tak się jednak złożyło, że odezwała się GiA, dali mi naprawdę fajną ofertę, chcieli bym był dla nich koniem pociągowym. Mi to pasuje, bo kiedy jak nie teraz? - przyznał w rozmowie z "Super Expressem" Kamil Gardzielik.

Gala boksu GIA KARTA WALK. Challenger's Boxing Night 2 by GIA ZAWODNICY, WALKI, KTO WALCZY? Boks w TVP GiA KARTA WALK

W piątek na gali Challenger's Boxing Night by GiA 2 stoczy trzeci pojedynek Aleksander Bereżewski. Choć jest na początku zawodowej kariery, to wiele osób widzi w nim duży potencjał. W Turku zmierzy się z Gruzinem Zazą Amiridze i choć rywal ma na koncie 27 walk, to Polak będzie zdecydowanym faworytem. - Nie nastawiam się na trzecie zwycięstwo przed czasem, ale gwarantuję, że po prostu to będzie kawał dobrej roboty z mojej strony - powiedział nam Bereżewski. - Kiedyś Artur Szpilka widział mój sparing. Mocno nacierałem na rywala, były fajne wymiany i wtedy nazwał mnie małym psychopatą. Dodał, że jestem bezlitosny, zaczęliśmy się śmiać z chłopakami i tak już zostało - zdradził.

Challenger's Boxing Night GiA 2 KIEDY GALA? Gdzie oglądać - STREAM ONLINE i TRANSMISJA TV

Gala Challenger's Boxing Night GiA 2 już w piątek 9 lipca w Turku. Transmisja tv na żywo na antenie TVP Sport od godziny 18:30. Stream online będzie dostępny na stronie Sport.tvp.pl od 18:30. Walka wieczoru około 22:30.

Gardzielik: Mateusz Borek o mnie zapomniał, a teraz jestem koniem pociągowym GiA
Najnowsze