GROMDA 5

i

Autor: Gromda/materiały prasowe

GROMDA 5 STREAM ONLINE w Internecie. Gdzie obejrzeć GROMDA 5 w Internecie? Transmisja internetowa GROMDA 5 NA ŻYWO LIVE w Internecie

2021-05-07 14:06

GROMDA 5 STREAM ONLINE w Internecie. Gdzie obejrzeć GROMDA 5 w Internecie? Transmisja internetowa GROMDA 5 NA ŻYWO LIVE w Internecie. Gala GROMDA 5 STREAM w Internecie. W Pionkach czas na kolejną odsłonę bardzo twardej męskiej walki, która zostanie zorganizowana w ramach GROMDA 5 - gali zreszającej pojedynki na gołe pięści. Kto będzie świętował, a kto poniesie gorycz porażki? GROMDA 5 OGLĄDAJ W INTERNECIE.

GROMDA 5 STREAM W INTERNECIE

- Mi jako organizatorowi nie wypada typować, ale z niecierpliwością czekam na wszystkie walki. Dawno nie było bowiem turnieju z tak dużym doświadczeniem zawodniczym uczestników. Niektórzy naprawdę zrobili dużo w sporcie, głównie tym olimpijskim - zapowiada Mateusz Borek, współwłaściciel GROMDA. I takie słowa z całą pewnością doskonale obrazują, że będziemy mieli do czynienia z bardzo ciekawymi pojedynkami. Wszyscy fani gal GROMDA mogą być pewni, że i tym razem nie zabraknie wielkich emocji i krwawych porachunków. - Przede wszystkim to próba charakteru. To zawsze jest dla nas zagadka. Który z nich będzie w stanie tym razem przenieść sportową klasę z innych ringów na ten nasz w Gromdzie? Nie znam odpowiedzi - dodaje Mateusz Borek.

GROMDA 5 STREAM LIVE ONLINE W INTERNECIE

Gala GROMDA 5 rozpocznie się już w piątek, 7 maja. Cena pay-per-view to 19,99 zł. Aby wykupić dostęp do oglądania gali w Internecie wystarczy kliknąć i przekierować się w odpowiednie miejsce.

Zadyma wygrał KRWAWY TURNIEJ na GROMDA 4! Pierwszy wywiad po wyjściu ze SZPITALA | Andrzej Kostyra
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Tekst sponsorowany