Gromda 5 TV TRANSMISJA. Gdzie oglądać w telewizji galę GROMDA 5 DZISIAJ 7.05.2021? GROMDA 5 w TV. Na jakim kanale 7.05?

2021-05-07 8:43 dko
GROMDA 5
Autor: Gromda/materiały prasowe

Gromda 5 TRANSMISJA TV. Gdzie oglądać w telewizji galę GROMDA 5 DZISIAJ 7.05.2021? GROMDA 5 w TV. Na jakim kanale 7.05? Ponad dwa miesiące przyszło nam czekać na kolejną galę federacji GROMDA. Dlatego doskonałą informacją dla kibiców krwawych sportów jest to, że już w piątkowy wieczór ponownie zobaczymy współczesnych gladiatorów w ringu. Kolejny turniej GROMDA przed nami, nie zabraknie również walk specjalnych, w których zobaczymy doskonale znane twarze. Plan na piątkowy wieczór? Oczywiście GROMDA! TRANSMISJA GROMDA 5 TV NA ŻYWO GDZIE OGLĄDAĆ? GROMDA 5 DZISIAJ 7.05 w TV.

Gromda 5 TRANSMISJA TV w PPV. Gdzie oglądać galę Gromda 5 DZISIAJ?

Wielkie emocje związane z galą GROMDA wracają! Czas na piąte już wydarzenie tej federacji, które zapowiada się nie mniej ciekawie, niż wcześniejsze gale. Przed nami następny turniej, w którym stawką są spore pieniądze i duża popularność. Coś o tym wie Mateusz "Don Diego" Kubiszyn. Przed kilkoma miesiącami zawodnik ten mógł cieszyć się ze zwycięstwa w turnieju, choć nie był faworytem starcia z Krystianem "Tysonem" Kuźmą. Przede wszystkim "przegrywał" z rywalem warunkami fizycznymi, ale doświadczenie w sportach walki zaprocentowało. Don Diego ponownie stanie w ringu GROMDA. Tym razem w walce specjalnej. W czwartkowy wieczór w losowaniu poznał rywala. Będzie nim Paweł "Byku" Strzelczyk. Na GROMDA 5 pojawi się również dobrze znany Rafał "Łazar" Łazarek, który zmierzy się z Armanem Amiryanem. Nie można jednak zapominać, że najważniejszą częścią gali będzie oczywiście kolejny turniej. Zobaczymy ośmiu nowych zawodników walczących o główną nagrodę.

Gdzie oglądać galę Gromda 5? Transmisja TV PPV

Pierwotnie na GROMDA 5 miał odbyć się finał drugiego turnieju, a głównymi bohaterami mieli być Vasyl Halych oraz Tomasz Gromadzki. Niestety plany samych zawodników, jak i organizatorów przekreślił kapryśny los. Gromadzki doznał kontuzji ręki, która wykluczyła go z udziału w walce. - W związku z kontuzją ręki jakiej doznał Tomasz "ZADYMA" Gromadzki wielki finał o 100 tysięcy złotych odbędzie się na gali GROMDA 6. Chcemy aby obaj finaliści byli w pełni zdrowi oraz mieli kompletne przygotowanie do walki. Niestety czas do gali GROMDA 5 jest zbyt krótki - czytamy na Instagramie federacji. Nie zmienia to faktu, że i tak będzie działo się wiele.

Gala GROMDA 5 odbędzie się w piątek 7 maja. TRANSMISJA z gali GROMDA 5 TV NA ŻYWO nie będzie dostępna na żadnym kanale. Jedyną możliwością na obejrzenie wydarzenie jest wykupienie usługi PPV, cena to tylko 19,99 zł. WYSTARCZY KLIKNĄĆ TUTAJ! Początek gali zaplanowano na godzinę 20:00. Relacja z GROMDA 5 NA ŻYWO w INTERNECIE na stronie sport.se.pl! Zapraszamy

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze