Gromda: krew leje się strumieniami! Zobacz najlepsze nokauty [WIDEO]

2021-08-02 9:39
Dziesięć najlepszych nokautów gal Gromda
Autor: fot. Gromda Dziesięć najlepszych nokautów gal Gromda

Już w najbliższy piątek 6 sierpnia wakacyjna edycja gali federacji Gromda - Gromda Beach. W turnieju wystąpi ośmiu zawodników, a oprócz tego zobaczymy trzy tzw, super fighty. Emocje gwarantowane, a w oczekiwaniu na krwawe bijatyki prezentujemy dziesięć najlepszych nokautów wcześniejszych imprez.

>>>WYKUP DOSTĘP PPV DO GALI GROMDA BEACH<<<

Efektownych nokautów na pięciu poprzednich galach nie brakowało. W związku z tym szefowie organizacji przed najbliższą Gromdą Beach postanowili przypomnieć ich zdaniem dziesięć najlepszych.

Tadeusz Michalik powalczy o medal! Polak zmiażdzył Amerykanina

My wierzymy, że do tej listy przybędzie kilka spektakularnych rozstrzygnięć już w najbliższy piątek.

Gala Gromda Beach odbędzie się na specjalnie zaprojektowanej i stworzonej plaży w Pionkach. Będą palmy, gorące tancerki, równie seksowne ring girls, do tego klimat Vice City, a stylizacja à la Tony Montana.

Co więcej po raz pierwszy w historii na gali Gromda pojawią się kibice. To wszystko sprawia, że najbliższa edycja zapowiada się niezwykle interesująco.

Ojciec Igi Świątek przeżył porażkę córki na IO Tokio. Ogromny smutek i łzy

BALBOA BRUTALNIE ROZBIŁ GLEBĘ I WYGRAŁ GROMDA 5
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze