Tadeusz Michalik

i

Autor: instagram.com/ michaliktadeusz_97

Tadeusz Michalik powalczy o medal! Polak zmiażdżył Amerykanina

2021-08-02 7:47

Tadeusz Michalik w spektakularnym stylu awansował do półfinału Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Zapaśnik w walce ćwierćfinałowej pokonał Tracy'ego Hancocka i zameldował się w strefie medalowej turnieju zapaśników. Przed Polakiem wielkie wyzwanie, jego rywalem będzie reprezentant rosyjskiego komitetu olimpijskiego - Musa Jewłojew.

Tadeusz Michalik dokonał wielkiej sztuki i awansował do półfinału Igrzysk Olimpijskich! Zapaśnik, który ma w swoim CV brązowy medal mistrzostw Europy, pokonał 4:3 reprezentanta USA - Tracy'ego Hancocka i znalazł się przed wielką szansą walki o medal dla Biało-Czerwonych. Przed nami wielkie emocje.

Ojciec Igi Świątek przeżył porażkę córki na IO Tokio. Ogromny smutek i łzy

Tadeusz Michalik w półfinale Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020! Ta noc należała do Polaka

W trakcie nocy 2 sierpnia Michalik stoczył dwie, niezwykle efektowne walki. W drodze do ćwierćfinału zawodnik zmierzył się z Tunezyjczykiem Haikelem Achourim. Polak nie zostawił cienia szansy swojemu rywalowi i zdominował starcie, wygrywając 10:0. Kolejna walka reprezentanta Polski była równie interesująca, ponieważ Tracy Hancock okazał się o wiele silniejszym rywalem. Polak przegrywał z nim już 0:1, ale zdołał pokazać wielką, sportową klasę i doprowadzić do zwycięstwa 4:3. Tak dobra postawa polskiego zapaśnika sprawiła, że znalazł się on w półfinale Igrzysk Olimpijskich, gdzie zmierzy się z bardzo silnym rywalem. Miejmy nadzieję, żę Polak podoła oczekiwaniom i uda mu się zagwarantować sobie medal olimpijski.

Polityczny skandal na igrzyskach w Tokio! Skrytykowała działaczy i została porwana

Złoty medalista olimpijski: pierwszy telefon wykonałem do mojej dziewczyny!

Tadeusz Michalik w półfinale IO Tokio 2020. Zmierzy się z Rosjaninem

Kolejnym rywalem Polaka w drodze o triumf na igrzyskach olimpijskich będzie reprezentant rosyjskiego komitetu olimpijskiego - Musa Jewłojew. Rosjanin uważany jest za faworyta starcia - ma na swoim koncie podwójne zwycięstwo w mistrzostwach świata i w mistrzostwach Europy. Starcie między reprezentantem Polski a Jewłojewem odbędzie się jeszcze dziś, 2 sierpnia 2021 roku, o godzinie 11:35.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze