GROMDA: Zakrwawiony "Zadyma" o piciu wódki po walce. "Będzie szczypało" | KOLOSEUM

2021-09-18 11:41
Gromda: Tomasz Zadyma Gromadzki po walce
Autor: Kamil Kacperczyk / Super Express Gromda: Tomasz "Zadyma" Gromadzki po walce

Tak krwawej rzezi nie spodziewał się chyba nikt! Wszyscy liczyli się, że to będzie jedna z najbrutalniejszych walk tego roku. Ale na GROMDA 6 wojna przerosła oczekiwania każdego kibica. Ostatecznie Wasyl Halycz pokonał porozcinanego Tomasza Gromadzkiego. Smutny "Zadyma" przyznał, że po walce... będzie miał problem z piciem wódki.

Zawsze tryskający humorem Tomasz "Zadyma" Gromadzki tym razem schodził z ringu w złym nastroju. Ciężki pojedynek na gali GROMDA 6 zakończył się jego porażką po przerwaniu decyzji przez lekarza. Dbającego o zdrowie zawodników medyka nie przekonało nawet to, że kompletnie zakrwawiony Gromadzki twierdził, że... nic mu nie jest! "Zadyma" wprost dodał, że niewykluczone, że zbliża się koniec jego przygody z walkami na gołe pięści.

O włos od tragedii na GROMDA 6! Sędzia nie miał wyjścia, niebezpieczeństwo było zbyt duże

- Od czterech spotkań z sędzią mówiłem: nic mi nie jest. Nie tak było! Niestety, muszę przyznać, że ciągle pęka mi to oko, jedno czy drugie. Możliwe, że to niedługo będzie koniec w Gromdzie, bo nie będzie mnie pokonywała brak techniki czy kondycji, tylko pękające łuki. To już jest dużo! - przyznał wprost w rozmowie z "Super Expressem".

Cała rozmowa z Tomaszem "Zadymą" Gromadzkim po gali GROMDA 6 w materiale wideo.

"Zadyma" miał jasny plan na świętowanie po pojedynku, ale wszystko popsuł mu Wasyl. - Gorzej, że warga jest bardzo rozcięta i będzie bardzo bolało, jak będę pił wódkę dzisiaj. Będzie szczypało - mówił z uśmiechem Gromadzki, który na koniec rozmowy przeprosił, jeśli zawiódł fanów.

W trakcie pojedynku starał się jednak szukać dodatkowej motywacji. Choć było już ciężko, to sił dodawała myśl o... pieniądzach. - Nie liczy się pieniędzy, których się nie ma. Czasem, żeby mieć mniej presji wyobrażałem sobie, że walczę za darmo. W walce czasami jak było ciężej to pomyślałem: ej, sto "koła" - dodał.

Sonda
Czy lubisz walki na gołe pięści?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze