Tomasz Zadyma Gromadzki rozbity na GROMDA 6

i

Autor: GROMDA Tomasz "Zadyma" Gromadzki rozbity na GROMDA 6

O włos od tragedii na GROMDA 6! Sędzia nie miał wyjścia, niebezpieczeństwo było zbyt duże

2021-09-18 7:02

Podczas ostatniej gali GROMDA 6 doszło do długo wyczekiwanego pojedynku pomiędzy Vasylem Halychem i Tomaszem "Zadymą" Gromadzkim, czyli zwycięzców turnieju odpowiednio trzeciej i czwartej gali. Zawodnicy na długo przed starciem podgrzewali atmosferę i dali w ringu wielkie show, jednak po ponad 17. minutach morderczego starcia, sędzia musiał przerwać zawody. Wszystko przez uraz "Zadymy", który mógł doprowadzić do tragedii.

Walki na gołe pięści cieszą się w Polsce coraz większym zainteresowaniem co sprawia, że gala GROMDA może stale się rozwijać. Od tej pory w ringu 4x4 zobaczyliśmy już wiele fenomenalnych starć i nokautów i nie inaczej było na gali GROMDA 6, która odbyła się w piątek 17 września. Walką, która najbardziej elektryzowała publiczność było oczywiście starcie Vasyla Halycha z Tomaszem "Zadymą" Gromadzkim, czyli zawodników, którzy wygrali drabinkę turniejową kolejno na GROMDZIE 3 i 4. Już od pierwszej minuty można było się spodziewać, że będzie to niezwykle długi i emocjonujący pojedynek, a żaden z zawodników nie będzie cofać ręki i zgodnie z oczekiwaniami, tak właśnie było. Po czterech rundach trwających po dwie minuty każda, przyszedł czas na piątą odsłonę, która nie posiadała limitu czasowego i przeszła do historii jako najdłuższa walka w historii gali GROMDA, trwając ponad 17 minut. Starcie nie zakończyło się jednak przez nokaut, a zostało przerwane przez sędziego. 

NIE PRZEGAP: Miss GROMDA ocieka seksem! Jej zdjęcia rozpalają do czerwoności. Julia Sucharska podbija serca

Wszystko bowiem przez uraz Tomasza "Zadymy" Gromadzkiego. Vasyl Halych upodobał sobie prawe oko rywala i nieustannie uderzał w nie lewą ręką. To sprawiło, że "Zadyma" zalał się krwią już w połowie walki, przez co kilkukrotnie oglądany był przez lekarza. Gromadzki uparcie jednak twierdził, że jest w stanie walczyć dalej, przecierając strugi krwi ręką. Po ponad 9. minutach piątej rundy lekarz opatrujący Tomasza "Zadymę" Gromadzkiego uznał jednak, że kontynuowanie walki będzie zbyt niebezpieczne dla zawodnika i zalecił, aby przerwać pojedynek. Ta decyzja nie spodobała się co prawda Gromadzkiemu, jednak niebezpieczeństwo było zbyt duże. Dalsza walka w takim stanie mogła sprawić, że uraz oka mógłby doprowadzić do stałego uszczerbku na zdrowiu "Zadymy". 

Potężny nokaut na GROMDA 6! Świr był liczony, a po chwili zgasił światło rywalowi [WIDEO]

Zobaczcie piekielnie gorące ring girls GROMDA, klikając w naszą galerię zdjęć poniżej!

Który z zawodników jest starszy?

Pytanie 1 z 10
Kto jest starszy? Sławomir Szmal, czy Mariusz Pudzianowski?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze