O włos od tragedii na GROMDA 6! Sędzia nie miał wyjścia, niebezpieczeństwo było zbyt duże

2021-09-18 7:02
Tomasz Zadyma Gromadzki rozbity na GROMDA 6
Autor: GROMDA Tomasz "Zadyma" Gromadzki rozbity na GROMDA 6

Podczas ostatniej gali GROMDA 6 doszło do długo wyczekiwanego pojedynku pomiędzy Vasylem Halychem i Tomaszem "Zadymą" Gromadzkim, czyli zwycięzców turnieju odpowiednio trzeciej i czwartej gali. Zawodnicy na długo przed starciem podgrzewali atmosferę i dali w ringu wielkie show, jednak po ponad 17. minutach morderczego starcia, sędzia musiał przerwać zawody. Wszystko przez uraz "Zadymy", który mógł doprowadzić do tragedii.

Walki na gołe pięści cieszą się w Polsce coraz większym zainteresowaniem co sprawia, że gala GROMDA może stale się rozwijać. Od tej pory w ringu 4x4 zobaczyliśmy już wiele fenomenalnych starć i nokautów i nie inaczej było na gali GROMDA 6, która odbyła się w piątek 17 września. Walką, która najbardziej elektryzowała publiczność było oczywiście starcie Vasyla Halycha z Tomaszem "Zadymą" Gromadzkim, czyli zawodników, którzy wygrali drabinkę turniejową kolejno na GROMDZIE 3 i 4. Już od pierwszej minuty można było się spodziewać, że będzie to niezwykle długi i emocjonujący pojedynek, a żaden z zawodników nie będzie cofać ręki i zgodnie z oczekiwaniami, tak właśnie było. Po czterech rundach trwających po dwie minuty każda, przyszedł czas na piątą odsłonę, która nie posiadała limitu czasowego i przeszła do historii jako najdłuższa walka w historii gali GROMDA, trwając ponad 17 minut. Starcie nie zakończyło się jednak przez nokaut, a zostało przerwane przez sędziego. 

NIE PRZEGAP: Miss GROMDA ocieka seksem! Jej zdjęcia rozpalają do czerwoności. Julia Sucharska podbija serca

Wszystko bowiem przez uraz Tomasza "Zadymy" Gromadzkiego. Vasyl Halych upodobał sobie prawe oko rywala i nieustannie uderzał w nie lewą ręką. To sprawiło, że "Zadyma" zalał się krwią już w połowie walki, przez co kilkukrotnie oglądany był przez lekarza. Gromadzki uparcie jednak twierdził, że jest w stanie walczyć dalej, przecierając strugi krwi ręką. Po ponad 9. minutach piątej rundy lekarz opatrujący Tomasza "Zadymę" Gromadzkiego uznał jednak, że kontynuowanie walki będzie zbyt niebezpieczne dla zawodnika i zalecił, aby przerwać pojedynek. Ta decyzja nie spodobała się co prawda Gromadzkiemu, jednak niebezpieczeństwo było zbyt duże. Dalsza walka w takim stanie mogła sprawić, że uraz oka mógłby doprowadzić do stałego uszczerbku na zdrowiu "Zadymy". 

Potężny nokaut na GROMDA 6! Świr był liczony, a po chwili zgasił światło rywalowi [WIDEO]

Zobaczcie piekielnie gorące ring girls GROMDA, klikając w naszą galerię zdjęć poniżej!

Który z zawodników jest starszy?

Pytanie 1 z 10
Kto jest starszy? Sławomir Szmal, czy Mariusz Pudzianowski?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze