GROMDA 6: Vasyl rozbił Zadymę! Mordercza walka w wielkim finale! [WYNIKI]

2021-09-18 0:27
Vasyl Halych
Autor: GROMDA Vasyl Halych

GROMDA 6 RELACJA GROMDA 6 ZA DARMO w INTERNECIE, WYNIKI. GROMDA 6 miała przynieść wielkie emocje i z pewnością nie zawiodła fanów. Wielkie zwroty akcji i niespodziewani zwycięzcy, a na koniec morderczy pojedynek dwóch wspaniałych wojowników - Zadymy i Vasyla - w którym lepszy okazał się Vasyl, zwycięzca GROMDA 3. Poniżej znajdziecie zapis relacji na żywo z GROMDA 6 na sport.se.pl!

GROMDA 6 nie zawiodła fanów krwawej jatki na gołe pięści! Nie zabrakło w niej wielkich zwrotów akcji i wyzwań podejmowanych przez zawodników, którzy musieli pokazać charakter. W turnieju głównym faworytem do zwycięstwa od początku był Maximus, który jednak pierwsze problemy miał już w pierwszej walce, gdy był liczony po jednym ciosie od Japy. Później jednak zdominował zarówno jego, jak i każdego kolejnego rywala. W finale walczył on jednak, nie ze Świrem, który wygrał swój ćwierćfinał i półfinał, bowiem doznał kontuzji ręki. Za niego wskoczył Mariusz "Mario" Kruczek i pokazał wielkie serce do walki. Maximus był jednak bezlitosny i nie dasz szans swojemu rywalowi, tym samym wygrywając turniej GROMDA 6 i na następnej gali zmierzy się on z Balboą, zwycięzcą GROMDA 5.

Wiele emocji przyniósł także Super Fight Kruszyna vs Goat, który był swoistym rewanżem, bowiem obaj wojownicy spotkali się już wcześniej. Wtedy wygrał Kruszyna, a teraz górą był Goat, ponieważ jego rywal doznał kontuzji i musiał poddać walkę. Wszyscy czekali jednak na to, co miało wydarzyć się już wcześniej. Zwycięzca GROMDA 3, Vasyl Halych, miał zmierzyć się z triumfatorem GROMDA 4, Tomaszem "Zadymą" Gromadzkim. Ich starcie długo nie było rozstrzygnięta, choć Vasyl przeważał i mocno obijał Zadymę, który nie mógł znaleźć sposobu na rywala. Mimo tego Gromadzki wciąż stał na nogach i cztery rundy po 2 minuty nie dały rozstrzygnięcia, które nastąpiło dopiero po ponad 7 minutach piątej rundy. Wtedy lekarz przerwał walkę, ponieważ twarz Zadymy była już zbyt mocno porozcinana. Poniżej znajdziecie wyniki GROMDA 6 i zapis naszej relacji na żywo.

Turniej GROMDA 6:

Ćwierćfinały:

  • Marcin “Wąski” Kunikowski - Arkadiusz “Karabin” Sauter
  • Dawid “Maximus” Żółtaszek - Daniel “Japa” Utkowski
  • Przemysław “Reksio” Rekowski -  Tomasz “Kaliniak” Kalinowski
  • Patryk Chacia - Mateusz “Świr” Wijas

Półfinały:

  • Arkadiusz “Karabin” Sauter - Dawid “Maximus” Żółtaszek
  • Przemysław “Reksio” Rekowski - Mateusz “Świr” Wijas

Finał:

  • Dawid “Maximus” Żółtaszek - Mariusz "Mario" Kruczek (zastępstwo za kontuzjowanego Mateusza “Świra” Wijasa)

Super Fight GROMDA 6:

  • Kamil "Kosa" Al-Temimi - Karol “King Kong” Grzesiuk
  • Łukasz “Goat” Parobiec - Bartłomiej “Kruszyna” Bielas

Finał turnieju GROMDA:

  • Tomasz “Zadyma” Gromadzki - Vasyl “Vasyl” Halych
Na żywo

GROMDA 6

Witamy w naszej relacji z gali walk na gołe pięści GROMDA 6! Dziś dojdzie do niezwykle ciekawego pojedynku "Vasyl" vs "Zadyma", a oprócz tego czekają na nas dwa Super Fighty oraz tradycyjny turniej! Start GROMDA 6 o godzinie 20:00, bądźcie z nami!

"Zadyma" i "Vasyl" rwali się do bitki już na ważeniu! Zanim jednak spotkają się w ringu, czekają nas inne pojedynki. Zapraszamy do śledzenia wydarzeń z gali GROMDA 6!

Do drabinki turnieju na GROMDA 6 wrócił Maximus, który jest jednym z faworytem do zwycięstwa. Drabinka turnieju przedstawia się następująco:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Gromda (@gromda.tv)

Trwa prezentacja zawodników turnieju głównego. Zanim rozpoczną się pierwsze walki, przeczytajcie naszą zapowiedź wielkiego finału, w którym Zadyma zmierzy się z Vasylem!

Dziś czekają nas dwa Super Fighty: Kamil "Kosa" Al-Temimi zmierzy się z Karolem “King Kongiem” Grzesiukiem, a Łukasz “Goat” Parobiec stanie na przeciwko Bartłomieja “Kruszyny” Bielasa. Szczególnie ciekawe prezentuje się drugi z pojedynków, bowiem będzie to rewanż - wcześniejsze starcie "Goata" z "Kruszyną" wygrał drugi z nich.

Fani już się niecierpliwą, ale już za kilka minut powinniśmy obejrzeć pierwszą z walk na GROMDA 6!

Przed nami pierwsza walka w turnieju GROMDA 6! Marcin “Wąski” Kunikowski vs Arkadiusz “Karabin” Sauter!

Wąski vs Karabin I runda

Zaczęli!

Wąski vs Karabin I runda

Karabin od początku był aktywniejszy od Wąskiego i w końcu zaczął zyskiwać przewagę. Karabin posłał trzykrotnie swojego rywala na deski, choć Wąski starał się też odpowiadać. Druga runda może wszystko rozstrzygnąć, jeśli Karabin dalej będzie tak bił!

Wąski vs Karabin II runda

KONIEC! Karabin rozbija Wąskiego! Kolejna seria ciosów, Wąski pada na deski po raz czwarty i sędzia decyduje, że to już koniec walki dla niego! Karabin wchodzi do półfinału!

Przed nami kolejna walka ćwierćfinałowa! Przemysław “Reksio” Rekowski vs Tomasz “Kaliniak” Kalinowski.

Reksio vs Kaliniak I runda

Zaczęli!

Reksio vs Kaliniak I runda

Wydawało się, że ta walka będzie bardziej wyrównana, ale Reksio szybko zaczął zyskiwać przewagę nad swoim rywalem i sędzia dwukrotnie przerywał walkę! Choć Reksio wydaje się blisko zwycięstwa, to ma on na czole bardzo mocne rozcięcie. Jeśli Kaliniak zdoła go jeszcze porządnie trafić, to może odwrócić losy starcia!

Reksio vs Kaliniak II runda

Koniec! Reksio szybko kończy sprawę! Kaliniaka wyprowadził swój cios, ale Reksio pięknie to skontrował i celnym uderzeniem na szczękę posłał rywala na deski! Kaliniak wstał, ale dał znać, że nie da rady kontynuować.

Jest długo oczekiwany powrót Maximusa! Kolejna walka to Dawid “Maximus” Żółtaszek vs Daniel “Japa” Utkowski!

Maximus vs Japa I runda

Zaczęło się!

Maximus vs Japa I runda

Bardzo energiczna pierwsza runda! Japa rzucił się na rywala, Maximus zaś spokojnie czekał. Wydawało się, że nie czuje on szaleńczych ataków Japy, ale ten w końcu posłał Maximusa na deski! Zawodnik, który walczył na pierwszej Gromdzie podniósł się jednak i później zaczął potężnie okładać Japę. Druga runda zapowiada się niezwykle ciekawie!

Maximus vs Japa II runda

Japa przetrwał drugą rundę, ale nie wyglądało to dla niego najlepiej! Maximus potężnie okładał jego korpus, przez co Japie dwukrotnie ugięły się nogi. Mimo ciężkiego oddechu Japa jednak wstał i wyjdzie do ringu na trzecią rundę!

Maximus vs Japa III runda

Koniec! Japa ubity przez Maximusa! Debiutant nie zdzierżył potężnych ciosów na korpus Maximusa i po dwóch kolejnych upadkach już się nie podniósł. Maximus pokazał wielką klasę, ale Japa posłał go raz na deski, więc z pewnością kolejni będą mieli szansę go położyć.

Nie możemy pokazać wam walk, ale możemy pokazać wam przepiękną ring girl GROMDY! Zobaczcie galerię z gorącą Julią Sucharską! KLIKNIJ

Przed nami ostatni ćwierćfinał: Patryk Chacia vs Mateusz “Świr” Wijas.

Chacia vs Świr I runda

Zaczęli!

Chacia vs Świr I runda

Ależ nokaut! Chacia dostał potężną bombę i był liczony. Później wydawało się, że kontroluje starcie, unikał uderzeń i tak dobrze kontrował, że Świr także poleciał na deski. Ten jednak wstał, kontynuował swoje potężne ataki i w końcu trafił Chacię, który bez sił padł na liny! Koniec! Świr w półfinale.

Ostatecznie skład półfinałów wygląda następująco: Arkadiusz “Karabin” Sauter vs Dawid “Maximus” Żółtaszek i Przemysław “Reksio” Rekowski vs Mateusz “Świr” Wijas

Przed nami pierwszy Super Fight!

Czy dla was to też esencja GROMDY?

Przed nami pierwszy Super Fight! Kamil "Kosa" Al-Temimi vs Karol “King Kong” Grzesiuk.

Kosa vs King Kong I runda

Zaczęli!

Kosa vs King Kong I runda

Aż trudno uwierzyć, że Kosa przetrwał pierwszą rundę! King Kong, który ma dużą przewagę masy i wzrostu, potężnie okładał swojego rywala i kilkukrotnie posłał rywala na deski. Kosa za każdym razem wstawał, dotrwał do II rundy, ale będzie miał bardzo ciężko.

Kosa vs King Kong II runda

Koniec! Kosa padał raz po raz, za każdym razem gdy wstawał, mijało kilka sekund i znów był na ziemi, po tym, jak King Kong nacierał na niego potężną masą i ciosami. Sędzia w końcu postanowił przerwać pojedynek. King Kong zwycięzcą pierwszego Super Fightu tego wieczoru!

Piękne słowa King Konga o Kosie. Po zwycięstwie King Kong powiedział, że ogromny szacunek należy się jego rywalowi, który stanął do walki z dużo większym przeciwnikiem i wielokrotnie wstawał po jego potężnych ciosach.

Za chwilę zaczynamy półfinały! W pierwszym z nich Maximus zmierzy się z Karabinem!

Karabin vs Maximus I runda

Ruszyli!

Karabin vs Maximus I runda

Maximus zdecydowanie przeważał przez całą pierwszą rundę. Mając przewagę warunków fizycznych spokojnie punktował rywala, który nie mógł go dosięgnąć. Kilkukrotnie Karabin był już na deskach, ale za każdym razem podnosił się.

Karabin vs Maximus II runda

II runda była niezwykle podobna do pierwszej - choć Karabin nie odpuszczał i starał się kontrować, to Maximus trafiał częściej i celniej, znów osłabiając swojego rywala. Ten mimo wszystko stoi dalej i dotrwał do III rundy!

Karabin vs Maximus III runda

KONIEC! Maximus w finale GROMDA 6! Karabin po raz kolejny padł na deski i lekarz uznał, że zawodnik ten nie jest już w stanie walczyć dalej!

Szykujemy się na drugi półfinał! Przemysław “Reksio” Rekowski vs Mateusz “Świr” Wijas.

Reksio vs Świr I runda

Trudno ocenić tę rundę. Reksio parokrotnie lądował na deskach, ale wydaje się, że głównie przez kłopoty z kolanami. Widać, że jedno z nich boli go bardzo mocno i nie może on w pełni pokazać swojego potencjału. Wygrać będzie mu bardzo ciężko.

Reksio vs Świr II runda

KONIEC! Świr w finale! Kolejna wymiana ciosów, Reksio nie wytrzymuje, łapie się za kolana i pada na ziemię. Przegrał z kontuzją.

Jako że skład finału znamy, czas na drugi tego wieczoru Super Fight! Przed nami rewanżowe starcie Kruszyny z Goatem.

Goat vs Kruszyna I runda

Zaczynamy!

Goat vs Kruszyna I runda

Kruszyna przeważa nad swoim rywalem masą i wydawał się lepszy w tej rundzie. Choć Goat nieźle kontrował, to na sam koniec dostał KILKANAŚCIE ciosów! Kruszyna wyprowadził długą serię, ale Goat twardo zasłaniał się i czekał na koniec rundy.

Goat vs Kruszyna II runda

Sporo "szachów" w wykonaniu obu zawodników. Kruszyna narzuca tempo, ale Goat wciąż aktywnie w kontrach. Choć Kruszyna zdaje się przeważać, to jest daleko od znokautowania rywala.

Goat vs Kruszyna III runda

Koniec! Kruszyna nie da rady kontynuować walki! Choć przeważał, musiał się poddać, bowiem odniósł kontuzję ręki. Szkoda, że skończyło się to w ten sposób.

ZMIANA W FINALE TURNIEJU! Świr z powodu kontuzji ręki nie może wyjść do finału - zamiast niego wejdzie Mariusz "Mario" Kruczek!

Przed ostatnimi walkami wybrana została Miss GROMDA! Zobaczcie gorące zdjęcia Julii Sucharskiej KLIKNIJ!

A teraz przed nami finał turnieju GROMDA 6! Dawid “Maximus” Żółtaszek vs Mariusz "Mario" Kruczek, który zastępuje kontuzjowanego Świra!

Maximus vs Mario I runda

Ruszyli!

Maximus vs Mario I runda

I tego właśnie oczekujemy od GROMDY! Potężna wymiana ciosów dwóch tytanów! Mario aktywniejszy, mocno zmęczył Maximusa, ale sam również przyjął kilka ciosów! Obaj naruszeni, obaj krwawią i wciąż nie wiadomo, kto bliżej zwycięstwa!

Maximus vs Mario II runda

KOOOOOOONIEEEEEC! Maximus potężnie obija Maria, kolejne ciosy lecą na jego głowę, rozcinają mu skórę i w końcu rzucają na deski! Mario jeszcze stara się wstać, ale sędzia przerywa pojedynek!

Maximus wygrywa turniej GROMDA 6 i w kolejnej walce, na następnej gali, zmierzy się ze zwycięzcą GROMDA 5, Balboą.

Za chwilę długo wyczekiwane starcie Zadymy i Vasyla. Gromadzki już się szykuje i wygląda na... zrelaksowanego!

Tak, to już ten moment! Tomasz "Zadyma" Gromadzki zmierzy się w wielkim finale z Vasylem Halyczem! Panowie już zmierzają do ringu.

Zadyma vs Vasyl I runda

Zaczynamy wielki finał!

Zadyma vs Vasyl I runda

Obaj szybcy, obaj aktywni i niezwykle naładowanie energią! Spora wymiana ciosów w pierwszej rundzie, ale mało który z nich doszedł celu. Starcie na razie ciekawe, ale więcej w nim ostrożności bokserskiej, niż ulicznej zawieruchy.

Zadyma vs Vasyl II runda

Rozcięcie na twarzy Zadymy! Wydaje się, że obaj okładają się po równo, ale jednak to Vasyl jest nieco spokojniejszy i uderza celniej! Wciąż żaden nie przyjął ciosu, który zakończyłby się knockdownem, więc wciąż wszystko może się zdarzyć.

Zadyma vs Vasyl III runda

Zadyma wygląda coraz gorzej, krwawi mocno i zaczyna słaniać się na nogach! Jego szaleńcze ataki nie przynoszą efektu, a Vasyl zyskuje coraz większą przewagę, potężnie obijając rywala. To jak dotąd najdłuższy pojedynek tej gali.

Zadyma vs Vasyl IV runda

Zadyma wygląda coraz gorzej, krew zalewa mu prawe oko, ale to na razie nie jest w stanie zatrzymać Gromadzkiego. Vasyl trzyma się dużo lepiej, ale teraz będzie walka do upadłego, chyba że lekarz nie pozwoli już kontynuować walki Zadymie.

Zadyma vs Vasyl V runda

Vasyl ruszył potężnie na Zadymę od początku V rundy i jego rywal nie potrafił znaleźć na to odpowiedzi. Kolejne serie Vasyla dosięgały Gromadzkiego, który ledwo, ale wciąż stał na nogach. Zadyma stara się kontrować, ale wygląda coraz słabiej. Za nami już 7 minut V rundy, ale walczą dalej!

Zadyma vs Vasyl V runda

KONIEC! Gdy wydawało się, że Zadyma jest w stanie zagrozić Vasylowi, lekarz przerywa pojedynek - twarz Zadymy była już zbyt mocno zakrwawiona!

A więc jednak! Zadyma przegrywał całą walkę, ale pod koniec wydawało się, że dopadnie swojego rywala! Niestety, rozcięcia na twarzy były już tak duże, że lekarz przerwał pojedynek! Vasyl pokazał się ze wspaniałej strony i wygrał w wielkim stylu!

To już wszystko z naszej strony. Nie brakowało dziś zwrotów akcji i brutalnych walk. Turniej na pewno przyniósł wiele emocji, ale to, co miało dać ich najwięcej, nie zawiodło. Wielki finał Zadyma vs Vasyl był świetną wizytówką GROMDY i jesteśmy pewni, że przed tą federacją jeszcze wiele wielkich gal! Do zobaczenia!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze