Floyd Mayweather Jr - Mikuru Asakura

i

Autor: Instagram / RIZIN Floyd Mayweather Jr - Mikuru Asakura

Hitowa walka nadchodzi!

Gwiazdor związany z FAME MMA zawalczy z Floydem Mayweatherem. Kim jest Mikuru Asakura, japońska ikona YouTube'a?

2022-09-23 8:49

Miliony kibiców na całym świecie znów będą żyły walką Floyda Mayweathera. Choć wybitny pięściarz zakończył już poważną karierę, to jeździ po bogatych krajach i toczy za miliony pokazowe walki. Kolejna z nich już w ten weekend. Rywalem „Moneya” będzie… Mikuru Asakura, czyli japońska gwiazda związana z FAME MMA. Kim jest japoński YouTuber?

Floyd Mayweather znów wejdzie do ringu – kolejny raz stoczy pokazowy pojedynek i dokona „legalnej kradzieży”. Na jego konto po pojedynku, do którego dojdzie w nocy z soboty na niedzielę wpłynie nawet do 20 milionów dolarów. To wszystko za zaledwie dziewięć minut pojedynku. Kto będzie rywalem Floyda Mayweathera? Do ringu wyjdzie z nim japoński YouTuber Mikuru Asakura. Ten jest ściśle związany z… polską freak-fightową organizacją FAME MMA. Co ich łączy? Wielu kibiców zdążyło o tym zapomnieć!

Mayweather – Asakura: Kim jest Japończyk Mikuru Asakura?

Mikuru Asakura jest znany w Japonii nie tylko ze swoich popisów na YouTube, które śledzą ponad 3 miliony użytkowników. To także doświadczony zawodnik świata sportów walki. Ma fioletowy pas w brazylijskim jiu-jitsu. Stoczył też 20 pojedynków w formule MMA. 16 z nich wygrał, trzykrotnie przegrywał, jeden pojedynek zweryfikowano jako no-contest. Jest związany z organizacją RIZIN.

"Don Kasjo" pokazał, ile pieniędzy miał w domu. Jest jak Floyd Mayweather! Wyrzucił hajs na stół

Asakura na wiele miesięcy przed pojedynkiem z Floydem Mayweatherem związał się także z polską organizacją FAME MMA. W jaki sposób?

Mikuru Asakura współpracuje z FAME MMA. Jest ambasadorem organizacji

W kwietniu 2022 roku FAME MMA poinformowało, że Mikuru Asakura jest ambasadorem oficjalnego tokenu organizacji.

- Zawodowy wojownik organizacji RIZIN i słynna osobowość z milionami obserwujących w mediach społecznościowych. Asakura został zaproszony na galę FAME 15 w roli VIP-a i może zawalczyć na FAME w bliskiej przyszłości. Stajemy się globalną marką – czytamy w tweecie.

Floyd Mayweather Jr gotowy zarobić fortunę! Chce rewanżu z Conorem McGregorem, pobije się też z YouTuberem

Kiedy walka Mayweather – Asakura?

Walka Floyd Mayweather – Mikuru Asakura została zaplanowana na noc z 24 na 25 września (z soboty na niedzielę). Gala z Japonii będzie transmitowana w Polsce za pośrednictwem Canal+ Sport. Początek po godzinie 4:00.

Andrzej Kostyra VIDEOBLOG: Czy to moralne zarabiać tyle co Mayweather i McGregor?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze