Kasjusz Don Kasjo Życiński

i

Autor: Tomasz Radzik/Super Express, instagram.com/donkasjo/

Fortuna Kasjusza

"Don Kasjo" pokazał, ile pieniędzy miał w domu. Jest jak Floyd Mayweather! Wyrzucił hajs na stół

2022-09-02 16:15

To jeden z najpopularniejszych i najkontrowersyjniejszych freak-fighterów w Polsce. Kasjusz "Don Kasjo" Życiński szybko zaskarbił sobie sympatię kibiców. Jedni go kochają, a inni... nienawidzą! Coraz więcej podobieństw widać między nimi a Floydem Mayweatherem Juniorem. "Don Kasjo" za pośrednictwem Instagrama pochwalił się swoją kasą. Jak legendarny pięściarz wyrzucił ją na stół, choć na pewno... było jej nieco mniej niż u "Mr Money".

Świat freak-fightów kompletnie odmienił postrzeganie sportów walki. FAME MMA, HIGH League czy PRIME szybko zyskały popularność. Pojedynki celebrytów interesują ich fanów, pozwalając bić kolejne rekordy popularności. Jedną z gwiazd, która bardzo dużo zyskała dzięki FAME MMA był Kasjusz "Don Kasjo" Życiński. Celebryta znany wcześniej z programu "Warsaw Shore" kreował się na wielkiego pogromcę influencerów. I to nie bez przyczyny. Przegrał tylko raz z Normanem Parkiem. Od tego czasu zdążył odejść z FAME MMA i współprowadzić własną organizację, PRIME Show MMA. Wygrał w niej z Mateuszem Murańskim, a ostatnio ma przerwę od sportu ze względu na kontuzję ręki.

"Don Kasjo" trzyma fortunę w domu. Jak Floyd Mayweather Jr wyrzucił hajs na stół

Kasjusz "Don Kasjo" Życiński nie ukrywał, że zarabia naprawdę godne pieniądze dzięki freak-fightom. Na Instagramie pochwalił się, że znalazł w domu jeszcze dużą sumę pieniędzy. Nie zdołał nie zaliczyć przy tym drobnej wpadki. - Zobaczcie, zdejmowałem gumkę, żeby przeliczyć, ile znalazłem w tej szafie i mi pękło pół na pół. Ale to chyba w banku mi przyjmą - powiedział.

Marcin Dubiel pokazał oko po tygodniu od walki z Blonskym na FAME. Przerażający widok

Don Kasjo: znokautuję Artura Szpilkę

Na stole znalazło się z pewnością grubo ponad kilkanaście tysięcy złotych. Fanom od razu mogło się to skojarzyć w jeden sposób. "Don Kasjo" nieco zabawił się we Floyda Mayweathera Juniora, który również chętnie dzieli się z fanami zdjęciami i nagraniami swojej fortuny.

Zobacz zdjęcia pieniędzy, które Don Kasjo wyrzucił na stół w galerii poniżej!

Kim jest "Don Kasjo"? Osiągnięcia w sporcie, z czego jest znany

Kasjusz "Don Kasjo" Życiński to celebryta, który popularność zyskał dzięki programowi w "Warsaw Shore". Jego kariera wystrzeliła po startach w organizacji FAME MMA. Obecnie jest przedstawiany jako szef organizacji PRIME Show MMA. Wcześniej startował w wielu prestiżowych zawodach bokserskich.

Kim jest Floyd Mayweather Jr?

Floyd Mayweather Jr to niepokonany mistrz boksu, który wygrał 50 pojedynków, z czego 27 przed czasem. Od tego czasu toczy jedynie pojedynki pokazowe. Był posiadaczem pasa WBC w kategorii piórkowej czy lekkiej. Zdobywał też pasy w kategorii półśredniej.

Anna Lewandowska stanęła przed lustrem i nie mogła się powstrzymać. Fani oniemieli, gdy to zobaczyli

Sonda
Czy chciałbyś zobaczyć jeszcze Don Kasjo w FAME MMA?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Tekst sponsorowany