Anna Lewandowska

i

Autor: Instagram/Anna Lewandowska Tłusty Czwartek 2022: Pączki Anny Lewandowskiej - przepis

Kuszące zdjęcie

Anna Lewandowska stanęła przed lustrem i nie mogła się powstrzymać. Fani oniemieli, gdy to zobaczyli

2022-09-02 12:45

Robert Lewandowski swoją przygodę w Barcelonie rozpoczął znakomicie. W trzech meczach zdobył trzy bramki i rozkochał w sobie kibiców Blaugrany. Również i jego żona, Anna Lewandowska zdobyła nowych fanów, którzy z zainteresowania śledzą jej profile w mediach społecznościowych. Niedawno trenerka fitness pochwaliła się fotografią, która zachwyciła wielu internautów.

Robert Lewandowski długo walczył o to, aby przenieść się do Barcelony. Transfer nie był taki oczywisty, ale wszystko poszło zgodnie z planami i marzeniami kapitana reprezentacji Polski. Na Camp Nou został pokochany niemal od razu, a ostatnie mecze w lidze hiszpańskiej sprawiły, że miłość kibiców Blaugrany stała się jeszcze większa niż dotychczas.

Okropne sceny podczas meczu Ruch - Górnik. To była regularna bitwa! Kibole doprowadzili do przerażających sytuacji

Lewandowska zachwyca zdjęciem. Co za ciało

Nie może więc dziwić, że zainteresowanie Lewandowskim w Hiszpanii wciąż rośnie. A co za tym idzie, media oraz fani chcą dowiadywać się również o prywatnych sprawach piłkarza. W takim świecie dobrze odnajduje się Anna Lewandowska, która prężnie działa w mediach społecznościowych i utrzymuje stały kontakt ze swoimi fanami i często publikuje nowe treści.

Kolejne wyróżnienie dla Lewandowskiego. Szybko zdobył serca hiszpańskich kibiców

Lewandowska lubi chwalić się swoim wysportowanym ciałem, o które dba bardzo mocno. Niedawno zdecydowała się na opublikowanie zdjęcia sprzed lustra. Żona napastnika Barcelony pokazała się w krótkim topie odsłaniającym jej brzuch. I to właśnie na tą część zdjęcia fani zwrócili największą uwagę i w komentarzach nie ukrywali zachwytu.

- Wyglądasz obłędnie - czytamy w jednym z komentarzy. - Rakieta! - napisała inna z użytkowniczek. Wpis Lewandowskiej skomentowała również żona Wojciecha Szczęsnego, Marina Łuczenko-Szczęsna. Artystka zostawiła trzy emotki płomieni, co można odbierać jako zachwyt. To zapewne nieostatni raz, gdy Lewandowska rozpaliła zmysły swoich fanów.

PKO Bank Polski Ekstraklasa odcinek 3
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze