Jak kupić DAZN? Dostęp do transmisji gali boksu w Londynie. DAZN JAK OGLĄDAĆ?

2020-12-08 16:27
walczący bokserzy
Autor: TOMASZ RADZIK SE walczący bokserzy

Gala boksu w Londynie, na której w walce wieczoru zmierzą się Anthony Joshua i Kubrat Pulew zbliża się wielkimi krokami, więc najwyższy czas przygotować się na tę chwilę. Cała gala transmitowana będzie przez platformę DAZN, do której dostęp w łatwy sposób można wykupić w internecie. Po razu prostych krokach polscy fani boksu będą mogli cieszyć się z dostępu do jednych z najbardziej wyczekiwanych walk w tym roku.

Co to jest DAZN? Jak Kupić? Fani sportu nie mogą narzekać na rozwój technologii oraz internetu. Przede wszystkim, to właśnie dzięki nim, kibice danych dyscyplin sportowych mogą cieszyć się z dostępu do swoich ulubionych transmisji. Wielu operatorów sportowych programów przenosi swoje usługi także do internetu, gdzie klienci mają wygodniejszy dostęp do transmisji w dowolnym miejscu i czasie. Jedną z takich platform jest także DAZN, które lepiej znane jest mieszkańcom Europy zachodniej, którzy mogą dzięki niej oglądać transmisje z meczów piłki nożnej, koszykówki, czy futbolu amerykańskiego. W Polsce platforma stawia dopiero swoje pierwsze kroki. 

Mariusz Pudzianowski ZAKATOWAŁ kolegów! Wymiotowali mu w tuje, jeden leżał na kostce

W uwagi na fakt, że DAZN jest w Polsce od niedawna, coś dla siebie znajdą tam obecnie tylko fani boksu, ponieważ platforma transmitować będzie wszystkie najbardziej wyczekiwane gale w najbliższym czasie, w tym tę w Londynie. To tam w walce wieczoru zmierzą się Anthony Joshua oraz Kubrat Pulew, a przed nimi na ring wyjdą chociażby Mariusz Wach, czy Nikodem Jeżewski. 

Andrzej Gołota ubiera choinkę, a jego fani widzą TO! Nie ma NAJMNIEJSZYCH szans, że zgadniesz

Uzyskanie dostępu do gali jest bardzo proste. Przede wszystkim trzeba wejść na oficjalną stronę platformy, która znajduje się pod adresem dazn.comStrona automatycznie dostosuje instrukcje w języku polskim. Po zarejestrowaniu się w witrynie będziemy mogli wykupić miesięczny abonament, który wynosi 7,99 zł. Wykupienie subskrypcji jest możliwe poprzez podanie numeru karty kredytowej, opłaty za pomocą PayPal lub wpisanie kodu z karty podarunkowej DAZN. 

Eliminacje mistrzostw świata 2022 WAG's. Lewandowska zmiażdży konkurencję? Ma poważną rywalkę [ZDJĘCIA]

DAZN transmitować będzie na swojej stronie również pojedynek Kamila Szeremety, który zmierzy się w walce o pas IBF z Giennadijem Gołowkinem podczas gali w piątek 18 grudnia. Ponadto dzień później polscy fani boksu będą mogli obejrzeć starcie Cancelo vs. Smith o pas WBA.

Doprowadzimy Michała do MISTRZOSTWA ŚWIATA l Andrzej Kostyra
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze