Łukasz Różański

i

Autor: Tomasz Radzik/Super Express Łukasz Różański

Kim jest Łukasz Różański? BOKS sylwetka Łuksza Różańskiego. Łukasz Różański wiek, osiągnięcia

2021-05-30 15:19

Kim jest Łukasz Różański? BOKS sylwetka Łuksza Różańskiego. Łukasz Różański wiek, osiągnięcia. Łukasz Różański KTO TO? Polscy fani sportów walki od dłuższego czasu emocjonującą się pojedynkiem Łukasza Różańskiego z Arturem Szpilką. Stawka starcia w Rzeszowie jest nie byle jaka, bo wszystko toczy się o pas WBC Bridgerweight International. Kim jest pierwszy z wymienionych pięsciarzy? Łukasz Różański - wiek, sylwetka.

Kim jest Łukasz Różański?

Na walkę Łukasza Różańskiego z Arturem Szpilką czekali wszyscy fani sportów walki w Polsce. Obaj pięściarze stawiają bowiem na szali nie tylko wygraną w prestiżowym starciu, ale i swoją międzynarodową karierę. Zwycięstwo z pewnością otworzyłoby im bowiem szerokie perspektywy, porażka natomiast może sprawić, że odkręcić się po niej będzie bardzo trudno. Tym bardziej zatem wszyscy spoglądają w kierunku rzeszowskiej gali z ogromnym zaciekawieniem. A pięściarze dodatkowo nie ukrywają wzajemnej niechęci.

Łukasz Różański sylwetka

Kto okaże się lepszy w Rzeszowie - Łukasz Różański czy Artur Szpilka? Pierwszy z wymienionych pięściarzy na co dzień trenuje w Stali Rzeszów. Ma 35 lat. Nie ukrywa, że ciągłe przekładanie walki i niewiadome wokół terminu nieco go irytyowały. Na szczęście wszystko stało się już jasne i Różański mógł zabiegać o wstrzelenie się z formą. - Te przygotowania były najcięższe i najdłuższe, bo gala była przesuwana. Pierwszym terminem był 27 marca, a z tego zrobił się 30 maja. Pięściarz przygotowujący się do pojedynku musi wstrzelić się z formą, a przez to przesuwanie gali co tydzień, dwa było to bardzo utrudnione - nie ukrywał Łukasz Różański w rozmowie z rzeszowską "Gazetą Wyborczą".

W tej samej rozmowie Różański dodaje: – Dla mnie to megawydarzenie i cieszę się, że właśnie w Rzeszowie mogę się prezentować w ringu. Co do walki o mistrzostwo świata, to byłoby to marzenie zarówno moje, jak i chyba kibiców z Rzeszowa oraz całego Podkarpacia. Jednak na razie nie ma się co nad tym zastanawiać. Trzeba wykonać swoją robotę w niedzielę, a potem w poniedziałek będziemy myśleć. Nie dopuszczam innej możliwości niż moje zwycięstwo.

Bilans Łukasza Różańskiego w zawodowym ringu opiewa wyłącznie na 13 zwycięstw - żadnych porażek, żadnych remisów.

Walkę Szpilka - Różański można obejrzeć wykupując usługę w systemie pay-per-view.

KAMISZKA O DEMONACH SZPILKI: ZAMARTWIAM SIĘ...
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze