odważne zdjęcie

Kompletnie naga Ewa Brodnicka zasłaniała swoje wdzięki jedynie pasem mistrzowskim! Przez to odważne zdjęcie ruszyła lawina

2023-03-14 7:17

Ewa Brodnicka niejednokrotnie udowadniała już, że nie boi się publikować odważnych zdjęć w mediach społecznościowych. Pięściarka, była mistrzyni Europy i była mistrzyni świata federacji WBO co rusz skupia na sobie uwagę internautów, chwaląc się swoimi wdziękami, chociażby publikując zdjęcia w seksownej bieliźnie. Tym razem postanowiła pójść o krok dalej i pochwaliła się zdjęciem, na którym jest kompletnie nago. Jej wdzięki zakryte są jedynie przez jeden z jej pasów mistrzowskich.

Internauci, którzy śledzą profile Ewy Brodnickiej w mediach społecznościowych, przede wszystkim na Instagramie doskonale wiedzą, że była mistrzyni Europy oraz była mistrzyni świata federacji WBO w wadze super piórkowej pomimo 38 lat na karku lubi chwalić się swoim ciałem w sieci. Pięściarka publikuje bowiem w sieci kolejne posty, na których się odsłania, przy okazji zachęcając fanów do zakupu jej bardziej odważnych zdjęć. Nie inaczej było tym razem, kiedy zdecydowała się opublikować fotografię z sesji, na której była kompletnie naga. 

Odważne zdjęcie Ewy Brodnickiej! Stanęła przed aparatem kompletnie naga. Wdzięki zasłoniła tylko pasem mistrzowskim

Ewa Brodnicka rozebrała się przed obiektywem, a jej wdzięki zasłaniał wyłącznie pas mistrzowski, co mogło rozpalić zmysły internautów i fanów pięściarki. Po opublikowaniu tego posta zrobiło się dość gorąco i wielu fanów faktycznie zaczęło komplementować byłą mistrzynię Europy i świata, jednak znalazła się również druga grupa internautów, która postanowiła skrytykować Brodnicką za jej postawę oraz publikowanie tak odważnych zdjęć. Zobaczcie zdjęcie Brodnickiej, które wywołało taką lawinę, klikając w galerię zdjęć poniżej!

Sonda
Czy podoba Ci się Ewa Brodnicka?
MATEUSZ BOREK o walce PUDZIANOWSKI - SZPILKA. Nie ma wątpliwości!
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze