Gorące fotografie pięściarki

To, jak wygląda ciało 38-letniej Ewy Brodnickiej widać jak na dłoni. Pikantne kadry niczego nie ukrywają, skąpa bielizna wiele odsłania

2023-01-05 11:11

Ewa Brodnicka przez wiele lat zachwycała na światowych ringach. Dziewiętnaście razy z rzędu mogła cieszyć się z pokonania rywalek, dzięki czemu przez długi czas dzierżyła pas mistrzyni świata. Ostatnio postanowiła zmienić nieco dyscyplinę sportu i próbuje swoich sił w MMA. Dzięki ciągłemu treningowi 38-latka może pochwalić się nienaganną sylwetką, a w dodatku nie krępuje się odkrywać ciała.

Ewa Brodnicka karierę na zawodowych ringach zaczynała już dziesięć lat temu. Przez zdecydowany okres czasu jej kariery wszystko układało się wręcz idealnie. "Kleo" wygrywała kolejne walki i w pewnym momencie mogła pochwalić się rekordem 19-0. Pogromczynię znalazła dopiero w dwudziestej walce. W 2020 roku przegrała z Mikaelą Mayer i straciła pas mistrzyni. Brodnicka zapowiadała chęć jego odzyskania, ale plany się jednak zmieniły.

Tak wygląda ciało 38-letnieh Brodnickiej. Fotografie rozpalają

Była mistrzyni postanowiła spróbować swoich sił w mieszanych sztukach walki. Zaczęła przygodę we freak-fightach i zmierzyła się i z Anielą Bogusz i z Kamilą Wybrańczyk. W MMA ma jedną przegraną i jedną wygraną. Treningi do sportów walki sprawiły, że Brodnicka od wielu lat może pochwalić się świetną sylwetką. Często decydowała się na skąpe stroje podczas ceremonii ważenia.

Ponadto na jej profilach w mediach społecznościowych możemy znaleźć wiele gorących fotografii. Brodnicka nie ma żadnych oporów, aby ciałem chwalić się publicznie i fani co jakiś czas mogą zobaczyć kolejne pikantne zdjęcia. Trzeba przyznać, że sylwetka pięściarki wciąż się nie zmienia i wiele osób może jej zazdrościć takiego ciała.

Artur Szpilka komentuje walkę Pudzianowski - Khalidov | Andrzej Kostyra

NAGI zawodnik w Turnieju Czterech Skoczni i historia Audi Małysza.

Do tego nowinki techniczne i ciekawostki, czyli wszystko co musisz wiedzieć o TCS. POSŁUCHAJ!

Listen on Spreaker.
Najnowsze