Kosmiczna walka potwierdzona! Joshua - Usyk, na trybunach dzikie tłumy!

2021-07-21 9:30
Anthony Joshua - Ołeksandr Usyk
Autor: fot. Matchroom Anthony Joshua - Ołeksandr Usyk

O tym pojedynku mówiło się w ostatnich dniach bardzo dużo, ale brakowało oficjalnego potwierdzenia. Teraz wiemy to już na pewno - 25 września w Londynie na stadionie Tottenhamu Hotspur Anthony Joshua zmierzy się z Ołeksandrem Usykiem. Dwóch mistrzów olimpijskich z trybun obejrzy ponad 60 tysięcy kibiców!

Na przestrzeni kilku ostatnich miesięcy świat boksu żył batalią Joshuy z Tysonem Furym. Niestety ostatecznie na ten pojedynek musimy jeszcze poczekać, ale w zamian kibice zobaczą dwie inne arcyciekawe walki - dopełnienie trylogii Fury'ego z Doentayem Wilderem oraz właśnie starcie Joshuy z Usykiem.

MOCNE słowa ojca Tysona Fury'ego! "Wilder straci życie albo zostanie inwalidą"

Stawką rywalizacji w Londynie będą trzy mistrzowskie pasy wagi ciężkiej należące do Brytyjczyka (IBF, WBA i WBO), a w ringu zobaczymy dwóch mistrzów olimpijskich - lepszej rekomendacji nie trzeba.

Panowie skrzyżują rękawice 25 września na stadionie Tottenhamu. A, że w Wielkiej Brytanii życie powróciło niemal do stanu sprzed pandemii, to na trybunach będzie mógł zasiąść komplet ponad 60 tysięcy kibiców!

Znamy datę gali GROMDA Beach! Czegoś takiego jeszcze nie było

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE