Krzysztof Diablo Włodarczyk

i

Autor: East News

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk pójdzie do więzienia. Nowe fakty, ważny komentarz sądu

2022-01-26 16:01

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk kolejny raz ma kłopoty. Popularny pięściarz ponownie ma trafić do zakładu karnego w związku z jazdą samochodem, mimo sądowego zakazu. Teraz w tej sprawie wyszły nowe fakty. Uzyskaliśmy ważny komentarz warszawskiego sądu.

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk (41 l.) wkrótce ponownie trafi do więzienia! Były mistrz świata w wadze junior ciężkiej na początku poprzedniego roku wylądował za kratami za złamanie sądowego zakazu poruszania się pojazdami mechanicznymi. Niestety zakaz ten złamał kilka razy, miał na głowie w związku z tym w sądzie kilka spraw i po jednej z nich ponownie został skazany na pozbawienie wolności. Wyrok stał się prawomocny 25 listopada 2021 r. i został przekazany do wykonania w dniu 27 grudnia 2021 r. Tym razem "Diablo" będzie musiał odsiedzieć pięć miesięcy.

NIE PRZEGAP! Krzysztof "Diablo" Włodarczyk wraca do więzienia. Zapadła decyzja sądu, trafi za kratki

Promotor Wasilewski o stawieniu się "Diablo" w zakładzie karnym

- Podczas posiedzenia Sądu Penitencjarnego odrzucony został wniosek Włodarczyka dotyczący odbycia kary w systemie dozoru elektronicznego. Tym samym "Diablo" 1 lutego musi się stawić w zakładzie karnym - napisał na Twitterze Andrzej Wasilewski, promotor Włodarczyka.

Ważne informacje napłynęły z kolei z warszawskiego sądu. - Informujemy, że skazany Krzysztof W. nie stawił się dobrowolnie do odbycia kary do Zakładu Karnego. Obrońca skazanego złożył wniosek o udzielenie zgody na odbycie kary w systemie dozoru elektronicznego, który został rozpoznany negatywnie przez Sąd Okręgowy w Warszawie, XI Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych w dniu 25 stycznia 2022 r. Ponadto do Sądu Rejonowego dla Warszawy –Woli w Warszawie wpłynął wniosek o odroczenie wobec Krzysztofa W. wykonania kary., który oczekuje na nadanie biegu po zwrocie akt z Sądu Okręgowego w Warszawie - czytamy w oświadczeniu.

Krzysztof Włodarczyk - kim jest?

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk stoczył 65 pięściarskich walk. Wygrał 60 pojedynków, z czego 40 przed czasem. Nie przegrywał od października 2017 roku, gdy Murat Gassiev pokonał go w starciu o pas IBF.

Najnowsze