Legenda boksu trafiła do szpitala. Dramatyczna relacja, miał problemy z oddychaniem

2020-06-26 11:53 JWa
Roberto Duran
Autor: East News Roberto Duran

W dobie światowej pandemii koronawirusa niemal każda dolegliwość oddechowa wywołuje panikę. Tak było w przypadku legendarnego boksera. Roberto Duran trafił do szpitala, a jego bliscy mocno się przestraszyli. 69-letni mężczyzna miał problemy z oddychaniem, a sytuacja była tym poważniejsza, że w przeszłości uległ ciężkiemu wypadkowi.

Roberto Duran na zawodowym ringu stoczył aż 119 walk. Wygrał 103 z nich, z czego 70 przed czasem. Zaledwie 10 dni temu skończył 69 lat. Niedługo po wyjątkowym jubileuszu, zaczął jednak podupadać na zdrowiu. Sytuacja stała się bardzo poważna, a legendarny pięściarz miał problemy z oddychaniem. Rodzina mocno się przestraszyła z powodu panującej pandemii koronawirusa, a do tego pamiętać należy o wypadku, jakiego "Kamienne Pięści" doznały w Argentynie. O wszystkim wspomniał zresztą jego syn.

Prezes PZB o Masternaku: Chcemy dać mu zarobić. Oby został przy boksie olimpijskim!

Uwaga talent bokserski! Maciej Marchel pójdzie w ślady Łomaczenki?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

- Nie wahaliśmy się i nie zastanawialiśmy ani przez moment. I nie chodzi tylko o potencjalne zagrożenie koronawirusem, mieliśmy również na uwadze uszkodzenia płuc, które ojciec doznał w wypadku samochodowym w Argentynie w 2001 roku. Tamte wydarzenia zmusiły go do ostatecznego wycofania się z boksu - powiedział dziennikarzom Robin Duran.

Artur Szpilka ZNOKAUTOWANY przez trenera! To mogło zaboleć [WIDEO]

Wiadomo, że Roberto Duran miał wykonany już test na COVID-19. Przekazano również, że jego życie na całe szczęście nie jest zagrożone. Możemy spodziewać się więc, że po krótkiej hospitalizacji znany były sportowiec wróci do domu.

Najnowsze