Legendarny bokser czatował z GORĄCĄ dziewczyną. Wszyscy zobaczyli INTYMNE szczegóły [WIDEO]

2020-03-26 15:42 DaO
Ricky Hatton
Autor: East News Ricky Hatton

Pandemia koronawirusa zmieniła życiu wielu z nas. Przede wszystkim za sprawą obostrzeń, jakie wprowadziły władze państwowe. Na razie można zapomnieć o życiu towarzyskim, imprezach w dużym gronie, czy nawet ćwiczeniach na siłowni. Dotyczy to wszystkich, także sportowców. Wielu z nich stara się podtrzymać na duchu swoich fanów. Podobny cel miał były pięściarz, Ricky Hatton. Brytyjczyk przy kręceniu wideo zanotował jednak wstydliwą wpadkę.

W Europie nie ma już kraju, który nie musiałby się mierzyć z pandemią koronawirusa. Ta opanowała już cały świat i naszym zadaniem jest próba zahamowania rozprzestrzeniania się zarazy. Jedyną możliwością jest jak najrzadsze opuszczanie domu, dzięki czemu zmniejszymy ryzyko zakażenia, a co za tym idzie, "nie przekażemy" wirusa naszym bliskim.

Gwiazdor Juventusu uciekł z piekła koronawirusa, aby wypoczywać z SEKSOWNĄ ukochaną

W mediach społecznościowych powstało już mnóstwo akcji promujących pozostanie w domu. Wielu sportowców za pośrednictwem właśnie takich mediów kontaktuje się ze swoimi fanami. Niektórzy opisują, jak wygląda ich kwarantanna, inni natomiast pokazują, jak można zadbać o ciało podczas kwarantanny. Taką formę komunikacji przyjął również były brytyjski pięściarz, Ricky Hatton.

Pochodzący z Manchesteru pięściarz to były mistrz świata wagi junior półśredniej i średniej. Hatton mierzył się z największymi legendami boksu, Floyd'em Mayweather'em Jr., czy Manny'm Pacquiao. Brytyjczyk niedawno opublikował na Twitterze wideo, na którym opowiada, jak spędza kwarantannę. - Jestem w izolacji od siedmiu dni i muszę przyznać, że to ciężka praca. Ale jedyne co musicie robić, to zachować pozytywne myślenie - powiedział.

Marcin Najman ocenił decyzję rządu o zaostrzeniu kwarantanny: TO NIEKONSYTUCYJNE

Jednak nie to było "gwoździem programu". Hatton z racji rzeczy nagrywał wideo w domu. W tle widać było ekran telewizora. I to przykuło uwagę użytkowników Twittera. Na ekranie widać było bowiem pewną panią, ubraną w kuszącą bieliznę. Hatton miał ustawiony kanał z czatami erotycznymi i najwyraźniej zupełnie o tym zapomniał. Ale dzięki temu poprawił humory wielu kibicom. Druga możliwość jest taka, że jego zachowanie było celowe i cała akcja zaplanowana była od samego początku. Niemniej wyszło zabawnie.

SUPER RAPORT - odc. 4

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze