Marcin Najman ocenił decyzję rządu o zaostrzeniu kwarantanny: TO NIEKONSYTUCYJNE

2020-03-25 18:17 MSo
Marcin Najman
Autor: Mariusz Gaczynski/East News Marcin Najman

Wśród Polaków nie brakuje tych, którym nie podobają się zaostrzone przepisy w czasach pandemii koronawirusa. Należy do nich także Marcin Najman. Były zawodowy bokser, a obecnie zawodnik FAME MMA punnktował władze w programie Super Expressu "Super Raport"!

Pod wielkim znakiem zapytania stoi organizacja gali FAME MMA. Mimo to, jak na razie wiele wskazuje na to, że "szóstka" się odbędzie, ale w zamkniętych studiu TV! W środę na trzy dni przed wydarzeniem gościem programu "Super Raport" autorstwa dziennikarzy Super Expressu był jeden z uczestników imprezy, Marcin Najman.

- Zdrowotna forma jest bardzo dobra, ale też sportowo chyba najlepsza od lat. Czekam z niecierpliwością na sobotę. Głęboko wierzę, że gala się odbędzie - nie ma w tej chwili żadnych sygnałów, by miała się nie odbyć - powiedział rywal Piotra "Bestii" Piechowiaka w rozmowie z dziennikarką Kamilą Biedrzycką. Najman nie szczędził też miłych słów pod adresem aktualnego ministra zdrowia, Łukasza Szumowskiego!

Zwycięzca walki wieczoru FAME MMA 5, w której mierzył się z Piotrem "Bonusem BGC" Witczakiem ostro ocenił jednak decyzję o zaostrzeniu kwarantanny. - Co do tych obostrzeń - w moim przekonaniu one są po prostu niezgodne z konstytucją w świetle tego, że nie mamy wprowadzonego stanu wyjątkowego. Ja nie wiem, jak to będzie dalej funkcjonowało, ale uważam, że gdzieś została przekroczona granica, wprowadzając te obostrzenia. Żeby nie okazało się za chwilę, że dużo więcej osób będzie ginęło przez samobójstwa niż od koronawirusa... - powiedział Najman.

Co z galą FAME MMA? Marcin Najman zabrał głos. [SUPER RAPORT]
Najnowsze