Marcin Najman ocenił ministra zdrowia. Mówi o HEROIZMIE Szumowskiego [WIDEO]

2020-03-25 14:17 MSo
Marcin Najman i Łukasz Szumowski
Autor: Instagram / Super Express Marcin Najman i Łukasz Szumowski

W sobotę ma odbyć się szósta gala organizacji FAME MMA! W jednej z głównych walk Marcin Najman ma zmierzyć się z Piotrem "Bestią" Piechowiakiem. Tuż przed planowanym pojedynkiem, były zawodowy bokser pojawił się w programie Super Expressu "Super Raport". Opowiedział w niej o swoich przygotowaniach do walki, a także ocenił pracę ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego. Padły piękne słowa o heroizmie!

W najbliższych tygodniach najprawdopodobniej nie zobaczymy zbyt wielu wydarzeń sportowych. Jednym z nich miałaby być gala freak-fightowej organizacji MMA, FAME MMA! Celebryci, raperzy i postaci znane ze świata internetu miały wejść do klatki po raz szósty w historii federacji. Jak na razie, nie ma informacji o odwołaniu gali, a jedynie o kłopotach z jej zorganizowaniem.

FAME MMA 6 odwołane? Jest OFICJALNA decyzja organizatorów

Gościem Super Expressu w nadawanym na żywo programie "Super Raport" był jeden z uczestników imprezy, Marcin Najman. - Zdrowotna forma jest bardzo dobra, ale też sportowo chyba najlepsza od lat. Czekam z niecierpliwością na sobotę. Głęboko wierzę, że gala się odbędzie - nie ma w tej chwili żadnych sygnałów, by miała się nie odbyć - powiedział rywal Piotra "Bestii" Piechowiaka w rozmowie z dziennikarką Kamilą Biedrzycką.

Kiedy FAME MMA 7? Wojtek Gola zabrał głos

Marcin Najman w trakcie programu skierował także mnóstwo słów pod adresem ministra zdrowia, Łukasza Szumowskiego. - Nie chcę się za bardzo wikłać w politykę, ale minister zdrowia to jest heroiczny człowiek, o heroicznych czynach! Po jego oczach widać, że on już prawie w ogóle nie śpi. Myślę, że dziś wzbudza największe zaufanie społeczne i gdyby brał udział w wyborach prezydenckich, to by je wygrał - powiedział były zawodowy bokser i zawodnik MMA.

Gala FAME MMA 6 odbędzie się 28 marca. Transmisja w systemie PPV do wykupienia na stronie FAMEMMA.tv.

Co z galą FAME MMA? Marcin Najman zabrał głos. [SUPER RAPORT]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze