Kłopoty przy organizacji gali FAME MMA 6! Chodzi już nie tylko o KORONAWIRUSA

2020-03-24 17:14 MSo
FAME MMA 6 KARTA WALK
Autor: Instagram FAME MMA FAME MMA 6 KARTA WALK

Nowe obostrzenia wprowadzone przez rząd dotyczące pandemii koronawirusa postawiły pod wielkim znakiem zapytania organizację gali FAME MMA 6. Impreza, która została przeniesiona z Częstochowy do zamkniętego telewizyjnego studia w innym mieście może się nie odbyć. Problemem są nie tylko nowe przepisy!

- Przenosimy galę FAME MMA 6 do studia telewizyjnego poza Częstochową. Nie mamy możliwości zorganizowania tego w hali widowiskowo-sportowej. To wiązałoby się ze sporymi trudnościami i ryzykiem związanym z zagrożeniem epidemicznym, którego nie bylibyśmy w stanie wyeliminować - powiedział w czwartek w rozmowie z Super Expressem szef organizacji, Krzysztof Rozpara.

Sytuacja w kraju zmienia się jednak jak w kalejdoskopie. Premier Mateusz Morawiecki i minister zdrowia Łukasz Szumowski ogłosili dziś nowe obostrzenia związane z ograniczeniem przemieszczania się i wychodzenia z domu. Czy to sprawi, że gala FAME MMA 6 się nie odbędzie? Impreza jest zagrożona, ale nie tylko z tego powodu.

Jak potwierdził w rozmowie z "Super Expressem" Krzysztof Rozpara, pojawiły się też poważne problemy natury organizacyjnej. Jeden z podwykonawców zdecydował się wycofać, informując, że nie będzie w stanie zrealizować gali. - Nie podejmujemy żadnych pochopnych i stanowczych deklaracji czy decyzji na podstawie samej konferencji. Pojawiło się kilka trudności realizacyjnych wynikających z decyzji naszych podwykonawców. Nie ukrywam, że przedsięwzięcie stoi pod znakiem zapytania, ale jest jeszcze światełko w tunelu! - zapewnił Rozpara.

Wiele zależy przede wszystkim od opublikowania i treści rozporządzenia. - Nie próbujemy niczego obchodzić! Czekamy na oficjalne akty prawne - musimy wiedzieć, jakie są regulacje, żeby stwierdzić, czy to, co organizujemy da się dopasować. Jeżeli pojawią się przepisy, które to uniemożliwią, to odwołamy galę - zaznaczył Rozpara. Kiedy może zapaść taka decyzja o ewentualnym odwołaniu FAME MMA 6? Władze zaznaczały, że rozporządzenie ma pojawić się jeszcze dzisiaj. FAME MMA nie będzie zwlekać i od razu podejmie decyzję, co dalej!

Gala FAME MMA 6 odbędzie się 28 marca. Transmisja w systemie PPV do wykupienia na stronie FAMEMMA.tv.

FAME MMA wygra z KORONAWIRUSEM? Vlog Andrzeja Kostyry

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze