Gwiazdor Juventusu uciekł z piekła koronawirusa, aby wypoczywać z SEKSOWNĄ ukochaną

2020-03-26 15:05 FAN
Nathalia Felix
Autor: Instagram/nathaliafelix Nathalia Felix

Z powodu pandemii koronawirusa wielu piłkarzy na całym świecie ma niespodziewane wolne. Rozgrywki ligowe w niemal wszystkich krajach na Starym Kontynencie zostały zawieszone. Ze względu na ograniczenia wprowadzone przez rządy licznych państw, niektórzy zawodnicy nie mogli wrócić do domu. Douglas Costa dostał jednak pozwolenie od władz Juventusu i kwarantanne odbywa w ojczyźnie ze zjawiskową ukochaną.

Sytuacja z pandemią koronawirusa najpoważniej wygląda we Włoszech, a zwłaszcza w północnych regionach tego kraju. Zarazą została dotknięta przede wszystkim Lombardia. Ze względu na ogromne zagrożenie, Serie A ma przymusową przerwę. Na razie nie wiadomo jak długo ona potrwa, bo sytuacja związana z pandemią jest rozwojowa.

Z jak poważnym problemem boryka się świat, doskonale wiedzą w Juventusie. Aż trzech piłkarzy tego zespołu, Paulo Dybala, Blaise Matuidi i Daniele Rugani, zostali zakażeni koronawirusem. Z tego względu inni zawodnicy musieli odbyć obowiązkową kwarantannę. Wielu z nich postanowiło wrócić do swoich rodzinnych stron.

Ronaldo w OGNIU KRYTYKI. Wrócił do Portugalii do chorej mamy, a się tylko opala

Poza Turynem przebywają obecnie Cristiano Ronaldo, Gonzalo Higuain, czy Miralem Pjanić. Niedawno dołączył do nich również Douglas Costa. Brazylijczyk dostał specjalnie pozwolenie od klubu i wrócił do ojczyzny. Dalszą część kwarantanny spędza ze swoją ukochaną, Nathalią Felix. Para cieszy się pięknymi warunkami przyrody i ich izolacja przypomina bardziej wakacje, niż prawdziwą kwarantannę.

SUPER RAPORT - odc. 4

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.