Ronaldo w OGNIU KRYTYKI. Wrócił do Portugalii do chorej mamy, a się tylko opala

2020-03-26 11:08 MD
Cristiano Ronaldo, Juventus
Autor: AP Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo spędza czas izolacji nie w Turynie, gdzie przebywa większość jego kolegów z Juventusu, ale na rodzinnej Maderze. Piłkarz udał się na wyspę po tym, jak jego matka, Dolores Aveiro, w ostatnim czasie trafiła na kilka dni do szpitala. Nie wszyscy dają jednak wiarę takim tłumaczeniom. Pięciokrotny zdobywca Złotej Piłki znalazł się w ogniu krytyki byłego prezesa "Bianconerich", Giovanniego Cobollego Giglego.

Gdy tylko stało się jasne, że najlepsze piłkarskie ligi świata muszą się zatrzymać, w tym także Serie A, zawodnicy musieli szybko podejmować decyzje odnośnie swojej najbliższej przyszłości. Większość z nich została we Włoszech, z własnej woli bądź decyzją klubu, ale niektórzy zdecydowali się opuścić Italię. Do tego drugiego grona zalicza się Ronaldo, który jako argument mógł wskazać niedawną wizytę w szpitalu swojej matki, Dolores Aveiro.

Znakomity portugalski piłkarz zabrał więc swoją rodzinę - piękną Georginę Rodriguez oraz czwórkę dzieci - na Maderę, by tam w domowym zaciszu poddawać się dobrowolonej kwarantannie i czekać, aż sytuacja się uspokoi. A zwłaszcza w północnych Włoszech, gdzie leży Turyn, a gdzie też powstał największy problem związany z rozprzestrzenianiem się koronawirusa w całej Europie.

Nie wszystkim jednak postawa CR7 się sposobała. Były prezes Juventusu, Giovanni Cobolli Gigli, na antenie "Radio Punto Nuovo" grzmiał: - Powiedział, że wraca do Portugalii z powodu chorej matki, a teraz pokazuje się wyłącznie na zdjęciach, gdzie opala się przy basenie!

Sytuacja na świecie jest napięta i łatwo o nerwy, ale wydaje się, że Włoch zdecydowanie przesadził. Choćby w ostatnim czasie Ronaldo postanowił szlachetnie wesprzeć walkę z koronawirusem, przelewając na ten cel sporo pieniędzy.

Zobacz także:

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze