Georgina Rodriguez z NIETUZINKOWYM przesłaniem! Zdradza, co u niej i Cristiano Ronaldo

2020-03-19 8:01 MD
Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez
Autor: AP Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo spędza ten szczególny czas izolacji większości europejskiego społeczeństwa na swojej rodzinnej Maderze. Jest tam wraz ze swoją ukochaną Georginą Rodriguez. Śliczna Argentynka postanowiła odnieść się na Instagramie do aktualnych wydarzeń i zdradzjąc, co słychać u niej i Portugalczyka, pokusiła się o ważne przesłanie.

Problem dotyczący zakażaniem się koronawirusem dotyczy także sportowców. W samej tylko drużynie Ronaldo, Juventusie, występują dwa piłkarze, którzy muszą się uporać z problemem zarażenia - Daniele Rugani oraz Blaise Matuidi. Gdy restrekcyjne kwarantanny dopiero wchodziły w życie, pięciokrotny zdobywca Złotej Piłki postanowił się zaszyć wraz z najbliższą rodziną na Maderze, gdzie wyczekuje nadejścia lepszych, a co najważniejsze spokojniejszych dni.

Cristiano Ronaldo zamieni hotele w szpitale? To FAKE!

Tymczasem głos w sprawie kwarantanny i szerzącej się pandemii koronawirusa postanowiła zabrać ukochana wielkiego piłkarza, Georgina Rodriguez. Argentynka przebywa w Portugalii u boku swego ukochanego i wspiera go w okresie, który z pewnością nie jest łatwy także i dla najlepszych sportowców, gdyż ci niespodziewanie musieli przerwać sezon wchodzący w kluczową fazę.

Zobacz też: Georgina Rodriguez pokazała CUDOWNE kształty. Nieprawdopodobne szczęście Cristiano Ronaldo [ZDJĘCIA]

Rodriguez napisała: "Odwagi dla wszystkich, którzy walczą z wirusem. W trudnych momentach potrzeba ugności i poszukiwania pozytywnej strony spraw. To dobry moment, aby się zastanowić i docenić to, co posiadamy. Nadać wagę małym rzeczom i przebywać z rodziną. Zdrowie jest najważniejsze, my mamy się dobrze. Wszystkim walczącym z wirusem przesyłamy najlepsze życzenia powrotu do zdrowia. Oddzieleni, ale zawsze zjednoczeni".

Najnowsze