Matka Cristiano Ronaldo w poważnym stanie trafiła do szpitala. Smutny piłkarz ma ważny apel

2020-03-04 8:20 JWa
Cristiano Ronaldo z mamą
Autor: East News Cristiano Ronaldo z mamą

Cristiano Ronaldo jest osobą bardzo rodzinną. Wielokrotnie podkreślał, że wszystko co osiągnął zawdzięcza ukochanej mamie. Obecnie Portugalczyk musi przeżywać więc wyjątkowo ciężkiej chwile. Pani Maria Dolores dos Santos Aveiro trafiła do szpitala z podejrzeniem udaru mózgu. Piłkarz wystosował specjalny apel do kibiców i wszystkich zainteresowanych sprawą.

Cristiano Ronaldo gdy tylko dowiedział się o problemach zdrowotnych ukochanej mamy, wsiadł w samolot i poleciał do szpitala na Maderze. Tam właśnie trafiła pani Maria Dolores dos Santos Aveiro, u której podejrzewano udar mózgu. Choć stan tuż po przybyciu do placówki był poważny, to lekarzom udało się w porę zareagować. Z zagranicznych przekazów wynika, że matka jednego z najlepszych piłkarzy na świecie czuje się już lepiej, ale potrzebuje czasu, by wrócić do pełni sił. W podobnym tonie na Twitterze wypowiedział się sam Cristiano Ronaldo, który bardzo przejął się losem 65-letniej mamy. W tym samym wpisie wystosował ważny apel do wszystkich zainteresowanych.

"Dziękuję wam wszystkim za wiadomości wsparcia dla mojej mamy. Jest stabilna i dochodzi do siebie w szpitalu. Ja i moja rodzina chcemy podziękować zespołowi medycznemu za opiekę nad mamą i razem prosimy o poszanowanie naszej prywatności w tym czasie" - napisał zawodnik Juventusu Turyn na portalu społecznościowym.

Ukochana mama Cristiano Ronaldo od dłuższego czasu zmaga się z mniejszymi i większymi problemami zdrowotnymi. W 2007 roku lekarze usunęli guza z jej piersi. Niestety, na początku ubiegłego roku koszmar wrócił i kobieta musiała poddać się kolejnemu ciężkiemu leczeniu.

Najnowsze