Cristiano Ronaldo WŚCIEKŁY jak nigdy. Odepchnął i nawrzeszczał na natrętnego fana [ZDJĘCIA]

2020-02-27 7:58 DaO
Cristiano Ronaldo, Juventus
Autor: AP Cristiano Ronaldo

Środowy wieczór nie był udany dla piłkarzy Juventusu Turyn. Mistrzowie Włoch byli faworytami spotkania 1/8 finału Ligi Mistrzów z Olympique Lyon, ale to francuski zespół jest bliżej ćwierćfinału. Starej Damie nie pomógł również Cristiano Ronaldo, który zagrał słaby mecz. Część frustracji wylał na fana chcącego zrobić sobie z nim "selfie"... na boisku.

Zespół prowadzony przez Maurizio Sarriego dawno nie zagrał tak fatalnego spotkania. Juventus we Francji nie miał właściwie żadnych argumentów, aby z terenu rywala wywieźć korzystny dla siebie rezultat. Włoska drużyna nie stwarzała sobie praktycznie żadnych sytuacji podbramkowych, a konsekwencją tego było "0" przy statystyce goli po ich stronie.

Piłkarze z Lyonu wykorzystali słabą postawę rywali i już w 31. minucie spotkania Lucas Tousart ustalił wynik spotkania. Olympique będzie bronił w Turynie niewielkiej zaliczki, ale jeśli Juventus nie poprawi swojej gry, może dojść do sporej sensacji na tym etapie rozgrywek. Niewiele zdziałał również Cristiano Ronaldo. Portugalczyk musiał ponadto znów bronić się przed natrętnym fanem.

W pewnym momencie spotkania na murawie pojawił się kibic w bluzie Juventusu. Mężczyzna od razu skierował się w stronę portugalskiej gwiazdy. Jego celem było zrobienie sobie zdjęcia z Ronaldo. Ale piłkarz nie był w humorze i najpierw nawrzeszczał na fana, a następnie odepchnął go od siebie, gdy ten kleknął przed nim. Dopiero po tym interweniowała ochrona, która wyprowadziła kibica ze stadionu.

Cristiano Ronaldo, Juventus
Autor: AP Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo, Juventus
Autor: AP Cristiano Ronaldo
Najnowsze