Lennox Lewis jak Mike Tyson? Były mistrz może iść w ślady "Bestii"!

2020-11-30 17:59 mc
Lennox Lewis
Autor: Instagram/mrlennoxlewis Lennox Lewis

Mike Tyson i Roy Jones Jr, którzy mieli okazję zmierzyć się w ostatni weekend, mogą wywołać modę na powroty wielkich gwiazd boksu sprzed lat. Kolejnym chętnym do walki jest były mistrz świata w wadze ciężkiej Lennox Lewis. Wskazał nawet potencjalnego rywala. To inny były pięściarz.

Walka Mike'a Tysona i Roya Jonesa Jr wzbudziła olbrzymie zainteresowanie na całym świecie. Każdy był ciekaw szczególnie tego, jak wypadnie "Żelazny Mike", który poprzedni pojedynek stoczył piętnaście lat temu. Chociaż Tyson i Jones Jr mają ponad 50 lat, to pokazali, że są w stanie boksować. Być może w ich ślady pójdzie Lennox Lewis.

KONTROWERSYJNY werdykt walki Tyson - Jones Jr! Powrót legend boksu zakończony REMISEM

Były mistrz świata w wadze ciężkiej został zapytany o ewentualny powrót na ring przez BT Sport. Odpowiedź rozbudziła nadzieje, że tak się stanie. Co więcej, 55-latek wskazał nawet rywala. - Jasne! To wygląda na niezłą zabawa - odparł Brytyjczyk. - Jeśli jest taka możliwość, to mogę wrócić. Mówiono o tym, że Riddick Bowe wciąż chciałby ze mną walczyć, więc tam musi być jakaś niedokończona sprawa - dodał.

Dariusz Michalczewski: Jestem fanem DON KASJO! Vlog Andrzeja Kostyry

Lewis to złoty medalista olimpijski z Seulu i były mistrz świata w wadze ciężkiej. W trakcie kariery walczył między innymi z Oliverem McCallem, Andrzejem Gołotą, Evanderem Holyfieldem, Michaelem Grantem, Davidem Tuą, Hasimem Rahmanem, Mike'iem Tysonem i Witalijem Kliczką. Ostatni pojedynek stoczył 21 czerwca 2003 roku.

Najnowsze