Łukasz Goat Parobiec

i

Autor: materiały prasowe/GROMDA Łukasz "Goat" Parobiec

Konsekwencje bitwy

Łukasz "GOAT" Parobiec pokazał twarz po wojnie z Kubiszynem. Aż odwracaliśmy wzrok. Spójrzcie na jego nos

2023-12-04 12:31

Gala GROMDA 15 mogła zachwycić nawet najbardziej wybrednych fanów sportów walki. Podczas piątkowego wydarzenia w Pionkach oglądaliśmy znakomite pojedynki, które bardzo często kończyły się szybkimi nokautami. Zachwyciła również walka wieczoru, w której Mateusz "Don Diego" Kubiszyn zmierzył się z Łukaszem "GOATem" Parobcem. Starszy z zawodników nie miał żadnych szans z aktualnym mistrzem i pokazał skutki pojedynku.

Federacja GROMDA rozkręca się z każdą kolejną galą i zyskuje coraz większą popularność w innych krajach. Postęp widać było również w miniony piątek, kiedy odbyła się gala GROMDA 15. Największe emocje budziły przede wszystkim dwa pojedynki: Popek - Orsu Corsu oraz Don Diego - Goat. Stawką drugiego starcia był pas mistrzowski, który był w posiadaniu Mateusza Kubiszyna. Po GROMDA 15 ten stan się utrzymał i Don Diego wciąż może mianować się mistrzem federacji. W dodatku obronił pas w wielkim stylu.

To, co Popek zrobił sobie z twarzą u wielu wywoła ogromny lęk. Wygląda to bardzo niepokojąco. Kolejny tatuaż "zdobi" lico gwiazdora GROMDY

Parobiec pokazał twarz po pojedynku

Od pierwszych minut Kubiszyn rzucił się na rywala i bardzo szybko doprowadził do pierwszego liczenia. Walka nie potrwała długo, bo już w drugiej rundzie Parobiec nie był w stanie ustać na nogach i sędzia zakończył pojedynek. Już po starciu widać było, że "Goat" otrzymał kilka mocnych ciosów. Kilkanaście godzin po gali Parobiec opublikował zdjęcie twarzy, na której widać mocno opuchnięty i skrzywiony nos.

- Nic mi nie ma nic mi nie jest, przegrałem z lepszym i tyle, dziękuję trenerowi za ręcznik bo i tak już się nie nadawałem do walki, a Ci którzy mnie znają wiedzą że i tak bym wstawał, póki mogę. Dziękuję całej ekipie z Zakopanego za pomoc w przygotowaniach i treningach jesteście zaje*** kocham was - napisał Parobiec w opisie do fotografii.

Janusz Pindera o walkach Polaków o mistrzostwo świata i Fury - Usyk
Najnowsze