Łzy Mameda Khalidova po walce z Tomaszem Adamkiem!

i

Autor: KSW Łzy Mameda Khalidova po walce z Tomaszem Adamkiem!

Przykry obraz

Łzy Mameda Khalidova po walce z Tomaszem Adamkiem! Trudno patrzeć na te obrazki, wielka szkoda

2024-02-24 23:45

Mamed Khalidov wyszedł do walki z Tomaszem Adamkiem podejmując się wielkiego wyzwania. Walczył z byłym mistrzem świata w boksie w dwóch kategoriach w jego własnej dyscyplinie. Zawodnik KSW radził sobie przyzwoicie, ale niestety, nie zdołał wyjść do 4. rundy. To kosztowało go ogromne emocje.

Łzy w oczach Mameda Khalidova po walce z Tomaszem Adamkiem

Walka Tomasz Adamek – Mamed Khalidov budziła niezwykle wiele emocji. Wydawało się początkowo, że legenda KSW nie może mieć szans z byłym mistrzem świata w boksie, jednak później coraz więcej osób przewidywało, że Khalidov może mieć jednak jakieś szanse, by zaskoczyć Adamka, a na pewno dać wielkie show w walce z legendarnym pięściarzem.

Niestety, walka nie do końca układała się po jego myśli. Adamek dobrze kontrował jego ataki, a Mamed musiał pogodzić się z odjętym punktem, gdy odruchowo obalił swojego rywala na deski. Później jednak było dużo gorzej – po trzeciej rundzie Mamed Khalidov nie był w stanie walczyć, ponieważ doznał kontuzji prawej dłoni. To wywołało u niego ogromne emocje i od razu polały się łzy – trudno się dziwić, bowiem walczył niemal jak równy z równym z wybitnym pięściarzem.

Mamed Khalidov

i

Autor: KSW / Zrzut ekranu Mamed Khalidov
Mamed Khalidov rozbrajająco szczerze przed walką z Adamkiem na XTB KSW Epic
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze