Mariusz Wach powalczy na gołe pięści? Dostał ofertę od WOTORE

2020-05-19 16:22 MC, Materiały prasowe
Mariusz Wach
Autor: Cyfrasport Mariusz Wach

Mariusz Wach za pośrednictwem swojej strony na Facebooku zdradził, że otrzymał interesującą propozycję stoczenia walki na gołe pięści od organizacji WOTORE. Mierzący ponad dwa metry wzrostu "Wiking" tym razem nie skorzystał z oferty, którą uznał za bardzo dobrą, bo skupia się na swoim czerwcowym pojedynku bokserskim. Nie wykluczył jednak, że w przyszłości wystąpi na gali WOTORE.

- Dziękuję federacji WOTORE za bardzo dobrą propozycję walki, ale niestety tym razem muszę odmówić. Nie wykluczam, że w najbliższej przyszłości coś razem podziałamy. Pozdrawiam fanów i zapraszam do obejrzenia WOTORE 2 w najbliższą sobotę! - powiedział 40-letni Mariusz Wach.

Mariusz Wach robi pierwszą galę boksu w Europie! [WIDEO]

WOTORE odniosło się do filmu na swoim kanale, życząc polskiemu pięściarzowi powodzenia w walce bokserskiej zaplanowanej na 12 czerwca. Organizacja chętnie ponowi ofertę dla Wacha w przyszłości. Zwłaszcza, że jej fani nie mogą się doczekać pojedynku na gołe pięści z udziałem słynącego z odporności na ciosy "Wikinga".

Mariusz Pudzianowski nie byłby bez szans w... wyborach prezydenckich

Najbliższa impreza WOTORE odbędzie się już w sobotę 23 maja. Kibice zobaczą ośmioosobowy turniej, w którym do wygrania będzie 50 tysięcy złotych oraz trzy SuperWalki (Samociuk-Załęcki, Majewski-Oleksiejczuk i starcie kobiet z udziałem Klaudii Syguły). Wszystkie pojedynki toczą się do nokautu lub poddania.

Mariusz Wach: Cały świat czeka na moją walkę!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj